Geodeziniai matavimai – kokie dažniausiai užduodami klausimai?

Geodeziniai matavimai paprastai reikalingi tuomet, kada norima parduoti žemės sklypą, jį sujungti su kitu žemės sklypu ar jį padalinti. Tam, be abejo, reikia žinoti tikslias sklypo ribas, taigi, tenka kreiptis pagalbos į šios srities specialistus. Gana dažnai apie šiuos matavimus iškyla labai įvairių klausimų, taigi, kokie jų užduodami dažniausiai?

geodeziniai matavimaiBene dažniausias visus dominantis klausimas – tai geodezinių matavimų kaina. Deja, gana sudėtinga būtų pasakyti, kiek tai gali kainuoti, nes paprastai kaina priklauso nuo daugybės veiksnių. Vieni pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos kainai, tai sklypo vieta, dydis, sudėtingumas, o taip pat ir metų laikas. Vasaros metu matavimų kaina paprastai šokteli į viršų, tačiau tai, žinoma, nereiškia, kad kaina bus ženkliai didesnė. Taip pat kaina gali priklausyti ir nuo pasirinktos įmonės nustatytų įkainių. Dažniausiai šių matavimų kaina siekia kelis šimtus litų, tačiau visada kaina gali svyruoti. Preliminarius įkainius paprastai galima sužinoti tiesiog susisiekus su šių paslaugų tiekėju, ir, tikėtina, kad bus atsakyta į iškylančius klausimus

Taip pat gana dažnai klausiama, kaip išsirinkti tinkamą matininką – juk šiandien savo paslaugas teikia tikrai nemažai įmonių bei pavienių asmenų. Galima rasti tikrai nemažai skelbimų bei internetinių puslapių, kuriuose siūlomos šios paslaugos, taigi, rinktis bus iš ko. Vis dėlto, paprastai kur kas palankiau kreiptis į įmones, kurių paslaugų kokybė yra neabejotina – galite pasiklausinėti draugų ar pažįstamų, kuriems yra tekę naudotis šiomis paslaugomis, o taip pat galite pasiskaityti atsiliepimus internete – visa tai, tikėtina, kad padės jums susidaryti pirminį įspūdį.

Dar vienas gana dažnai iškylantis klausimas – kokių dokumentų reikia, kad būtų atliekami geodeziniai matavimai. Paprastai reikia turėti dokumentus, kurie įrodytų sklypo nuosavybę, o jei sklype yra statinių, taip pat reikės turėti dokumentus, kurie liudytų, jog jūs esate pastatų savininkas. Dar reikės turėsi asmens dokumento kopiją bei preliminarų ar detalųjį žemės sklypo planą.

Jei iškyla tam tikrų klausimų, galima paprasčiausiai susisiekti su šios paslaugos tiekėjais ir išsiaiškinti visas jus dominančias smulkmenas – specialistai tikrai atsakys į visus jums iškylančius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *