Patalynė internetu

Patalynė internetu

Patalynė internetuDažnas pasakytų, kad patalyne internetu yra šiek tiek komplikuotas dalykas, tačiau taip tikrai nėra, nes patalyne ypač gerai perkama prieš šventes arba bet kuriuo kitu laiku, kai reikia nupirkti dovaną internetu. Taigi jeigu dar nenusprendėte ką padovanoti savo mylimiesiems per šventes tuomet patalynė tikrai tinkama dovana, nes tokia dovana bus prisiminta kiekvieną vakarą einant miegoti. Tarp jaunesnių žmonių (turiu omenyje iki 35 metų amžiaus) yra pastebima, kad daugiau perkama patalynės su įvairiais raudonais atspalviais arba visiškai raudona. Ir vis daugiau raudonų atspalvių patalynės yra nuperkama prieš Švento Valentino dieną. Vyrauja ir kitokių atspalvių patalynių pardavimai, tačiau pastaruoju metu populiarėja raudona ir dar mėlyna spalvos.

Patalynė vaikams

Prieš perkant patalyne vaikams visuomet patarčiau pasiaiškinti vaiko poreikius ir norus. Žinoma atkreipti dėmesį į audinio kokybę, bet visuomet rekomenduoju pasikalbėti su vaiku ir pasiklausti ką jis mėgsta arba koks jo mylimiausias animacinis personažas. Jeigu vaiku patinka tam tikras animacinis personažas tuomet visuomet geriau pirkti patalynę su to personažo atvaizdu.

Patalynės pasirinkimas

Populiariausi dviguliai patalynės dydžiai yra patalai 200×220 cm, tačiau pakankamai populiarūs ir tokio dydžio kaip 220×240 cm.

Tačiau populiariausi yra medvilnės audiniai: drobė ir satinas. Šie audiniai yra pakankamai ilgaamžiški ir patvarūs. Be to tokius audinius yra pakankamai lengva prižiūrėti, tačiau svarbiausia yra tai, kad jie yra natūralūs. O kaip atskirti medvilnės satiną nuo sintetinio satino. Medvilnės satinas yra tankus, patvarus ir šiek tiek blizgus audinys dėl medvilnės siūlo apdirbimo ir audimo. Sintetinis satinas kažkiek primena atlasą ar netgi šilką, tačiau atkreipiu dėmesį, kad tai nėra natūralus pluoštas. O sintetinis pluoštas elektrinasi, todėl pabudus ryte galima pastebėti įsielektrinusius plaukus.

Taip pat labai populiarėjantis patalynės audinys yra bambuko pluoštas. Natūralus bambuko pluoštas turi antibakterinių savybių: slopina bakterijų augimą ir apsaugo nuo pelėsių ir grybelių atsiradimo. Kai miegosite nebus nei per šalta, nei per karšta, kadangi bambuko pluoštas praleidžia susikaupusią drėgmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *