5 geriausi nagų pjaustytuvai jūsų nagams

FrezosNagai yra juokingas dalykas. Jų nematote, kol jų nematote, jei tai turi prasmę. Trumpi ir tvarkingi nagai yra svarbus rankų, ypač pirštų, priežiūros veiksnys. Kiekvienas turime savo ribas, kai kalbame apie asmeninę priežiūrą, tačiau negalima paneigti, kad svarbu palaikyti švarą ir tvarką. Nesvarbu, ar tai būtų vyrai, ar moterys, ilgi nagai niekam nėra idealus dalykas. Juose gali atsirasti įtrūkimų ir įskilimų, kurie gali sukelti infekciją; be to, tai puiki terpė bakterijoms ir mikrobams, kurių, aišku, nenorite, kad aplink jūsų nagus knibždėte knibždėtų! Yra daugybė būdų, kaip išlaikyti nagus tvarkingus ir švarius, nesirūpinant jų kirpimu kas kelias dienas… bet ką daryti, jei neturite tam laiko? Ką daryti, jei reikia ko nors paprasto, greito ir lengvo? Laimei, jei po ranka turite tinkamų priemonių, nagų priežiūra neturi būti varginanti. Frezos nagams už gerą kainą.

Nagų žirklės – raktas į tobulą manikiūrą

Kai kalbama apie nagus, tikslas pateisina priemones, o jų galai paprastai būna apie 2 mm. Naudodami tinkamus įrankius galite išmatuoti ir nukirpti nagus iki tobulo ilgio per kelias sekundes. Jokios netvarkos, jokio triukšmo, nieko. Kad manikiūras būtų švarus ir tvarkingas, labai svarbu, kad nagai būtų trumpi ir tvarkingi. Paprasčiausias būdas tai padaryti – naudoti nagų žirklutes. Nagų žirklutės yra labai paprastos: dvi geležtės, sujungtos šarnyru. Kad manikiūras būtų nepriekaištingas, turėtumėte turėti nagų žirklutes lenktais ašmenimis. Lenkti ašmenys padės jums nukirpti nagus kampu, o tai yra geriausias ir saugiausias būdas kirpti nagus. Jei sunkiai pasiekiate nagus, galite įsigyti nagų žirkles ilgomis rankenomis. Kitas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra peiliukų medžiaga. Ieškokite nerūdijančio plieno nagų žirklių, nes jos yra patvaresnės ir tarnaus ilgiau.

Kokios yra geriausios nagų žirklės?

Nagų žirklės yra labai paprastas įrankis, beveik kaip nagų žirklės. Naudodami tinkamas nagų žirkles galite greitai ir lengvai nukirpti nagus. Nagų žirklės būna įvairių dydžių, formų ir medžiagų. Jei nesate tikri, kokio tipo nagų kirpimo žirkles pirkti, štai keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti: Kaina: Nagų kirpimo mašinėlės gali kainuoti nuo kelių dolerių iki gerokai daugiau nei 100 JAV dolerių. Kaina priklausys nuo naudojamos medžiagos. Kirpimo būdas: Norite, kad nagų kirpimo procesas būtų kuo paprastesnis ir lengvesnis. Yra dviejų tipų nagų kirpimo mašinėlės: tradicinės nagų kirpimo mašinėlės, kuriose atliekami į žirkles panašūs judesiai, ir į giljotiną panašios nagų kirpimo mašinėlės, kuriose atliekami slenkantys judesiai. Kirpimo tipas: Yra trijų tipų nagų kirpimo žnyplės: skirtos pirštų nagams, kojų nagams ir abiejų tipų žnyplės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *