Renkamės lūpų dažus

Visais laikais moters grožis buvo suvokiamas skirtingai. Vyravo įvairūs grožio standartai, tačiau dėl vieno buvo visiškai aišku – lūpos tapdavo pagrindiniu veido akcentu. Tinkamai pasirinkite lūpų dažus ir jūs tapsite žavinga, ir kerinti.

Dažai lūpomsKoks yra idealus lūpdažis? Tai klausimas vertas milijono, juk kas tinka vienai, kitai gali visiškai netikti, tačiau visažistai sutinka, kad gera dekoratyvinės kosmetikos priemonė būtinai bus ta, kuri tolygiai pasidengia ir netempia lūpų odos. Čia kalbama apie kokybę. Ji turi būti gera, kitaip gali netenkinti pirkėjos, pavyzdžiui, greitai nusivalanti spalva ar susidarantys dažų gumulėliai. Kokybiški lūpų dažai tinkamai padengs lūpas. Pagal faktūrą galima išskirti kelias itin populiarias: matinė, perlamutrinė, blizganti. Ją rinktis reikia pagal tai, kuri labiausiai tinka ir patinka. Taip pat geras lūpdažis užtikrins ne tik tolygų padengimą ar ilgą laikymąsi, bet ir visuomet puoselės lūpas t.y. drėkins ir saugos nuo neigiamo aplinkos poveikio. Sudėtyje turėtų būti vitaminų, filtras nuo UV spindulių, drėkikliai.

Ne tik turi būti užtikrinta kokybė, bet ir tinkamai parinkta spalva. Ši tema tampa neišsemiama. Svarbiausia tampa odos spalva. Šviesios odos moterys turėtų rinktis iš rožinių, persikinių, medaus ar koralo spalvų. Prie šviesios odos priskiriamos ir tos, kurių oda turi rausvą atspalvį. Tokioms derėtų įsigyti kakavos, karamelės, persikų ar abrikosų spalvos lūpdažį. Taip pat tinkamas būtų ir švelniai raudonos spalvos lūpdažis.

Tamsesnio atspalvio odai, kuri turi gelsvos netiks prieš tai išvardintos spalvos. Jei jūs esate šios odos turėtoja tai dairykitės tokio lūpdažio, kuris yra ryškiai raudonas, tamsiai abrikosinis, sodriai rožinis. Tiks ir raudonmedžio ar rudai raudonos spalvos. Paskutinis odos tipas – tamsiaodės. Joms idealiai tinka tamsios spalvos t.y. tamsiai raudona, tamsiai violetinė, tamsi fuksijos spalva.

Ne tik oda lemia kuri spalva tinkama, bet ir lūpų apimtis. Su tinkamai parinktu lūpdažiu galima vizualiai sukurti reikiamą įvaizdį. Svarbu žinoti, kad šviesių spalvų priemonės padarys lūpas putliomis, o tamsių spalvų suteiks priešingą efektą – susiaurins. Taigi, žinant, kokio efekto norite pasiekti galite pasirinkti tinkamą spalvą ar atspalvį.

Tiek daug reikia išmanyti apie dekoratyvinę kosmetiką, tačiau negailėkite tam laiko, nes žinios atsipirks su kaupu. Žinodama apie kokybę ir spalvas pasirinkite lūpų dažus, kurie idealiai tinka jums. Su tokiu lūpdažiu neliksite nepastebėta. Tinkamai atliktas makiažas visuomet puošia bet kurią moterį išryškindamas tai, ką ji turi gražiausio.

One thought on “Renkamės lūpų dažus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *