Nauja mano kosmetika

KosmetikaKaip visada atėjo laikas papasakoti, kokios naujos kosmetikos įsigijau per šį praėjusį pusmetį. Mane paskutiniu metu labiausiai domino tai, kas Anglijoje vadinama natural cosmetics online shop, nes nebenorėjau naudoti visokių cheminių kenksmingų priemonių turinčių dalykų. Norėjosi to, kas natūralu, kas galbūt mažiau kenktų, arba bent jau man atrodytų, kad mažiau kenkia. Taigi, štai mano pirkinių sąrašas.

Natūralus dezodorantas

Nusprendžiau, kad metas išbandyti tai, ko anksčiau net neketinau. Pavyzdžiui, natūralus dezodorantas, akmenukas, arba druska, tai man atrodydavo labai daug placebo poveikio turintis dalykas. Manydavau, kad dezodorantai gali būti tik pagaminti stebuklingu cheminiu būdu, tačiau jie negali būti paprasčiausia druska. Taigi, mane tai labai nustebino, kad tas akmenukas iš tiesų veiksmingas.

Plaukų gaivinimo sistema

Jeigu žvelgsite į tokią pasiūlą, kokią siūlo free ads in London (skelbimai Londone), tuomet gal ne iš karto pastebėsite, kad kai kurie skelbimai jau iškart yra nukreipti iš parduotuvių. Parduotuvės gerai tuo, kad turėdamos kažkokią naudingą ir efektyvią kosmetikos liniją, gali iš karto pasiūlyti net kelis skirtingus produktus. Šį kartą aš pirkau tiesiogiai iš parduotuvės, bet priėjimą prie jos gavau visgi per paprastus skelbimus, nes per ten sužinojau, kad tokia parduotuvė yra. Taigi, ką aš gavau – tai plaukų gaivinimo sistemą. Taip nesivadino, bet man toks pavadinimas atrodo logiškas. Įsigijau nuostabų arbūzais kvepiantį šampūną, puikų plaukus maitinantį balzamą ir kondicionierių, plaukų kaukę, kurią naudoti pakanka vieną kartą per savaitę. Visa tai man teikia viltį, kad dabar pagaliau turėsiu gražius ir blizgančius plaukus, kokius turi užsienietės reklamose. Beje, taip pat dar ir pirkau gerą aliejuką plaukų galiukams. Netikiu, kad su juo plaukai pasidarys nė kiek neskilinėjantys, tačiau matau ir tikiu, kad nuo jų plaukai apskritai sušvelnės, taps lengvai iššukuojami.

Veido kremai

Žinoma, kad veido kremas yra būtinas daiktas kiekvienai moteriai. Niekada nenorėjau būti tas žmogus, kuriam tenka teptis krūvas pudros, tačiau niekada neatsisakydavau odą kaip nors pamaitinti. Maitinti ir gydyti man atrodo visada daug prasmingiau negu slėpti kažką, kas odoje atrodo nepakenčiama. Taigi, veido kremai man atrodo tikrai dėmesio vertas dalykas. Nusipirkau tokius, kurie yra visiškai natūralūs ir sveiki, nebenoriu tepti ant veido kažkokius nenatūralius cheminius dalykus, nuo kurių galėtų atsirasti ir alergija ir apskritai galbūt išsivystytų kokia nors priklausomybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *