Dovanos vaikams iš interneto parduotuvės

Artėjant vaiko gimtadieniui, krikšto vaiko aplankymui ar kitai šventei, reikia ieškoti ir vaikui dovanų. Galima pirkti iš tokių interneto parduotuvių kaip 1a.lt, iš mamyčių turgelių ar vaikštinėti po parduotuves mieste. Pirkti galima labai skirtingus dalykus. Dovana vaikui visada lieka subtilus klausimas, turintis nemažai aspektų.

Kodėl geriau pirkti internetu?

Perkantiems internetuPirmiausia teks galvoti, kokią dovaną norite dovanoti – tikrai vaikui, ar labiau sau, o gal labiau tėvams. Vien užsukę į 1a.lt vaikiškų prekių skyrių pamatysite, kad yra labai daug skirtingų pasirinkimų. Tas pats paspirtukas gali būti aplipintas kičiniais vaikiškais herojais, o gali būti ir kaip dizaino įsikūnijimas – medinis ir gražus. Vaikai tokio skonio pojūčio kaip suaugę neturi, nes tai įgyjamas dalykas. O įgimtas yra potraukis ryškioms spalvoms, formoms, blizgesiui, tekstūroms. Todėl vaikui gal net labiau patiks ryškiaspalvis kiniškas pigus žaislas, negu prabangus minimalistinis žaisliukas, kurį vėliau tėveliai nusifotografuos ir įdės į instagram tinklą. Perkant internetu galima viską geriau įvertinti, nuspręsti, kas geriausiai tinka. Taip pat tauposi laikas ir pinigai, todėl visada verta pirkti internetu. Galiausiai, jeigu vaikui labai nepatiks dovana, galima ją grąžinti, ką suteikia pirkimo internetu sąlyga.

Dailės priemonės

Idėja, ką pirkti piešti ir kurti mėgstančiam vaikui nėra sunkiai sukuriama. Kad ir 1a.lt interneto parduotuvėje galite lengvai rasti dailės reikmenų, kurie tikrai patiks vaikams. Pasirinkite tokius, kurie jums atrodys žaismingi, linksmi, neribojantys vaiko galimybių, viliojantys kažką kurti, piešti. Su tokiais galėsite ir patys parodyti vaikui, kaip piešti. Dailės reikmenų, kurie gali tapti puikia dovana, yra visokių. Pavyzdžiui, yra akvarelė, guašas, plastilinas, modelinas, skulptūros ir keramikos reikmenys. Paprasčiausi – spalvoti pieštukai, markeriai, flomasteriai, priedai. Jeigu dovanojate tai, kartu pridėkite ir bloknotą ar spalvinimo knygelę. Nepridėti popieriaus, tai tas pats, kas dovanoti šviestuvą be lempučių. Tegul vaikas iškart gavęs dovaną eina ja džiaugtis ir kažką kurti.

Elektronika

Vaikams dovanoti galima ir elektroniką, tik labai atsargiai. O jeigu nesate vaiko tėvelis, pasitarkite su jais, ar galima dovanoti tai, ką norite dovanoti. Kartais gali būti juk ir prieštaravimų iš tėvų. Taigi, galima padovanoti specialų vaikišką telefoną, netikrą sintezatorių, žaidimukus. Labai svarbu, kad tėvai patys įsitikintų, kad jų perkama elektronika nepadarys jokios žalos vaikui, o tik tada dovanotų. Priešingu atveju, padovanosite, bet neleisite naudotis kiek norisi. O tai žeis ir ribos vaiką.

Paspirtukai, dviratukai

Visi nori, kad vaikai būtų judrūs ir sveiki, laimingi ir vikrūs. Tad padovanoti pirmąjį vaiko triratuką, paspirtuką ar balansinį dviratuką – sveikintinas žingsnis. Jeigu nesate vaiko tėvai, turėtumėte šį žingsnį aptarti su vaiko tėvais, paklausti, ką jie mano, koks būtų geriau ir pan. O gal jie ir patys planuoja, o gal turi kokių nors susitarimų su vaiku.

Žaislai

Apskritai, vaikui visada galima dovanoti žaislus. Tačiau juos renkantis, reikėtų laikytis keleto principų:

  • Išsiaiškinti, ar žaislas tikrai yra visiškai saugus vaikui. Ar vaikas nesusižeis su tuo žaislu, ar negali praryti smulkių detalių. Pavyzdžiui, mažiems vaikams negalima dovanoti smulkių detalių, metalo, magneto turinčių daiktų, aštrių kampų turinčių konstruktorių ir pan.
  • Pasidomėti, kokie yra vaiko norai. Jeigu nesate tėvai, galite tą sužinoti per tėvus. O gal liepus parašyti laišką Kalėdų Seneliui ir panašiai. Taigi, tai leis aiškiau žinoti, kokių žaislų vaikas nori ir sugalvoti, kuriuos iš jų jam būtų galima turėti.
  • Jeigu perkate lavinamuosius žaislus, tuomet žiūrėkite pagal vaiko amžių, kas jam tinka. Jeigu nupirksite tai, kam vaikas dar per mažas, jam atrodys žaislas neįdomus, jis nusivils ir net kai priaugs tą laiką, kuriam žaislas skirtas, jau nenorės juo džiaugtis, taigi, bus veltui nupirkta. Jeigu bus per didelis lavinamajam žaislui, dar ir užpyks – jis juk nenori žaisti su leliukų žaislais.
  • Minkšti žaislai taip pat yra visada labai gera išeitis. Tačiau pasiteiraukite tėvų dėl to, kokių žaislų jau turi. Ar galima dovanoti gigantišką meškiuką, ar geriau pirkti mažą triušelį, kuris neužimtų pusę ankšto kambario, ir būtų vis tiek mielas ir mylimas.

One thought on “Dovanos vaikams iš interneto parduotuvės

  1. man visada atrodė, kad geriausia dovana vaikui, tokia, kuri skatintų kūrybiškumą. Negaliu žiūrėt kai kas nors vaikams dovanoja kalnus saldumynų.. Jau geriau dovanoti žaidimus ar kokias piešimo reikmenis. Pati kai einu pas draugus, kurie turi vaikų tai vaikams dažniausiai nešu kokių nors spalvinimo knygučių, dažų. Labai patogu internetu viską užsisakyti, nereikia niekur eiti ir gauni viską į namus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *