Kreditai internetu: klausimai ir atsakymai

Kreditai internetu šiandien nėra naujiena, tačiau norintiems pasiskolinti šiek tiek pinigų gana dažnai iškyla įvairių klausimų: juk kartais pritrūksta paprasčiausios informacijos. Taigi, kokie klausimai iškyla dažniausiai?

kreditai internetuVienas dažniausiai užduodamų klausimų – kam gali būti teikiami kreditai. Nors tam tikrų bendrovių nustatytos sąlygos gali kiek skirtis, tačiau paprastai jie yra teikiami pilnamečiams asmenims, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai, ir gauna reguliarias pajamas. Paprastai yra svarbu ir tai, kad norintis pasiskolinti asmuo nebūtų įtrauktas į skolininkų bazę, į kurią patenkama, jei kurį laiką vėluojama grąžinti kreditą. Žinoma, į ją nepatenkama, jei vėluojama grąžinti kreditą vieną ar dvi dienas, tad dėl to baimintis nereikėtų.

Taip pat gana dažnai keliamas klausimas, kokio dydžio kreditas gali būti suteikiamas, ir po kurio laiko jį reikia grąžinti. Skirtingos kreditus teikiančios bendrovės gali pasiūlyti skirtingas minimalias ir maksimalias kredito sumas, taigi, tai priklausys nuo pasirinktos kreditų bendrovės. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei norite pasiskolinti porą šimtų litų, tokia pinigų suma paprastai gali būti suteikiama iki mėnesio, o tuo atveju, jei skolinamasi gana didelė pinigų suma, tokiu atveju ji gali būti grąžinama per ilgesnį laikotarpį, kiekvieną mėnesį pervedant nustatyto dydžio pinigų sumą.

Dar vienas gana dažnai užduodamų klausimų – kaip gali būti suteikiami kreditai internetu, ir viskas yra gana paprasta: jums reikės išsirinkti bendrovę, teikiančią kreditus, ir užsiregistruoti jos internetiniame puslapyje. Taip pat reikės patvirtinti savo asmens tapatybę, iš savo banko sąskaitos pervedant simbolinį vieno cento mokestį, o jau tada galima užpildyti paraišką norimo dydžio kreditui. Kai ją pateiksite, ir jūsų paraiška bus išnagrinėta, tuomet su jumis bus susisiekta pateikti atsakymą dėl priimto sprendimo. Jei iš tos pačios kreditus teikiančios bendrovės skolinsitės ne pirmą kartą, tokiu atveju tereikės prisijungti prie savo paskyros ir užpildyti paraišką.

Taigi, viskas tikrai gana paprasta, ir, nors kartais galima išgirsti įvairių nuostatų apie kreditus, tačiau gana dažnai jos būna klaidingos – juk tuo atveju, jei esate garantuoti, jog kreditą pavyks grąžinti laiku, jokios rizikos skolintis tikrai nėra, ir tai neturės jokios įtakos skolinimuisi ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *