Paskolos ir kainos

Taip, kaip credit24 paskola suteikiama be vargo daugybei paskolos prašančių žmonių, taip paskolos nesunkiai suteikiamos bus ir toliau, jeigu tik žmogus turi galimybę saugiai ir užtikrintai paskolą grąžinti. Žinoma, buvo laikai, kai žmonės gyveno be paskolų, tačiau, panašu, jie praėjo ir didžiajai visuomenės daliai paskolų ėmimas bei gavimas yra priimtinas procesas.

Greitos paskolos – prieinamos visiems

Credit24Dabar atsižvelkime į faktą, kad greitieji kreditai tarsi prieinami visiems. Viena vertus, lyginant su reikalavimais, kuriuos teikia, pavyzdžiui, didieji skolintojai, tokie kaip bankai, tai be abejo paskolos tikrai yra lengvai visiems prieinamos. Tačiau vis tiek šie skolintojai skolina atsakingai ir paskolos yra ne dovanos. Tad yra dalis žmonių, kuriems jos visgi nėra prieinamos. Tai žmonės, kurie neturi išvis jokių pajamų, kurie neturi gyvenamosios vietos. Arba tie, kurie yra visiškai prasiskolinę. Ko jau ko, bet prasiskolinusių žmonių paskolų teikėjai nemėgsta ir jiems stengiasi neskolinti daugiau. Nebent yra rimtas pretekstas suteikti paskolos refinansavimą. Taigi, nors paskolos ir prieinamos didelei grupei žmonių, tačiau rizikingiausiam sektoriui, kuris potencialiai negalėtų grąžinti pasiskolintų pinigų, net ir nedideli kreditai paprastai nėra teikiami.

Suvaržymai didėja, ir gerai

Žvelgiant į pastarųjų dešimties metų skolinimo tendencijas Lietuvoje, galima teigti, kad dabar jau visi, nori ar nenori, bet skolina atsakingai, kažkokio lengvabūdžio paskolinimo nėra. Kadangi pats Lietuvos bankas teikia nemažai reikalavimų ir reglamentų tam, kas ir kaip gali būti paskolinta. Tad tų, kas norėtų pasiskolinti, tikrai yra, tačiau jie negali to padaryti, jeigu neįstengtų grąžinti. Norėtųsi žmonėms sakyti, kad jie skolintųsi atsakingai, bet, pasirodo, veiksmingiau yra sakyti patiems skolintojams – kad jie nesuteiktų paskolų tiems, kas atrodo kaip rizikingi.

Kas vyksta su nekilnojamuoju turtu

Tokie smulkūs kreditai kaip credit24 paskola didelės įtakos nekilnojamojo turto rinkos judėjimui neturi. Tačiau tais atvejais, kada nekilnojamajam turtui imamos didelės paskolos, vyksta daugiau pirkimų. Dideles paskolas gali gauti dideles pajamas turintys žmonės. Taigi, jie gauna paskolas, perka butus ir taip kaitina NT rinką. Vadinasi, sostinės brangstantys butai nuolat pakliūna į tam tikras stiklines svarstykles, kada jas nusveria turtingųjų klasė ir vidutines ar mažas pajamas gaunantys žmonės tampa išvis atkirsti nuo NT rinkos. Mat kainos sparčiai kyla, yra didelė konkurencija tarp pardavėjų. Visgi, nors tai ir nėra malonu visiems, tačiau reikia prisiminti ir teigiamą dalyką: jeigu ne paskolos NT rinkoje, po krizės ji nebūtų išvis atsigavusi.

One thought on “Paskolos ir kainos

  1. Greitos paskolos prienamos visiems, bet kaip yra su verslo paskolomis. Skolintojai labai dažnai apskaičiuoja ar suteikti paskolą ar ne, gal būt žmogus ir taip jau iklimpęs paskolų liūne ir dar viena paskola jam ne tik, kad nepadėtų, bet priešingai – pakenktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *