Nuotoliniai kursai. Tobulinkite savo darbuotojus

Kiekvienas geras vadovas žino, kad nuolatinis skatinimas ir tobulėjimas yra vienintelis žingsnis galintis padėti darbuotojams pasiekti daugiau. Apskritai, šiu metu labai dažnai akcentuojamas nuolatinio mokymosi kultas, kadangi tik taip pavyks neatsilikti nuo konkurentų ir tuo pačiu labai skubančio pasaulio. Nuotoliniai kursai – patraukliausia alternatyva, kadangi kiekvienas darbuotojas gali pasirinkti jam palankiausią mokymosi laiką.

Nuotoliniai kursai yra labai įvairūs ir kai reikia konkrečių – nesunkiai rasite Jums tinkamą variantą. Tačiau dažnas darbdavys nori ir jam reikia surengti tokius kursus, kurie būtų orientuoti į konkrečios įmonės specifiką. Tokiu atveju nerasite tokių bendri siūlomų mokymų. Patogiausia – pasirinkti platformą ir joje sumodeliuoti tinkamiausią informacijos gavimo plotmę.

Dažniausiai tokiuose mokymuose kursų medžiagą rengia tos pačios įmonės vadovai bei kiti atsakingi asmenys, kurie puikiai išmano visas detales ir gali užtikrinti, kad pateikta informacija bus naudinga ir efektyviai panaudojama. Juk labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kai mokomasi labai daug laiko, tačiau paskui matoma, kad didžioji dalis pateiktos informacijos yra paprasčiausiai naudinga. Suprantama, kad tokie dalykai labai liūdina ir demotyvuoja. Būtent todėl kiekvienas darbdavys turi užtikrinti, kad nuotoliniai kursai bus maksimaliai naudingi ir kiekvienas darbuotojas net ir besimokydamas gebės pajusti naudą, kuri leis mokytis ne tik todėl, kad reikia, tačiau todėl, kadangi ta paprasčiausiai tapo labai malonu.

Tuo pačiu nepamirškite, kad darbuotojo motyvavimo sistema visada yra labai didelis ir veiksmingas žingsnis, kuris gali padėti pasiekti daugiau. Tokiu atveju siūlome įversti net ir kažkokią vertinimo sistemą. Galima pasirinkti nuo pačių paprasčiausių piniginių iki kelnių sistemų, kuomet pasveikinamas ir apdovanojamas tas, kuris geriausiai geriausiai išsprendė testą. Tai lyg mokykliniai laikai, kai mus motyvuodavo tėveliai, kurie ką nors pažadėdavo, jeigu gausime gerą pažymį. Tačiau juk tokiu atveju tikrai verta stengtis. Ne visada alga yra stipriausias impulsas, kuris gali paskatinti siekti daugiau.

Nuotoliniai kursai – darbuotojams yra būtinybė, o ne galimybė, tad būtinai ja pasinaudokite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *