Naudoti nešiojami kompiuteriai: kokius klausimus užduoti?

Naudoti nešiojami kompiuteriai gali tapti puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori įsigyti nešiojamąjį kompiuterį neišleisdami daug pinigų. Jei ir jūs manote, jog naudoti kompiuteriai yra puikus pasirinkimas, dėmesį verta atkreipti į tai jog susisiekus su naudoto nešiojamo kompiuterio savininku derėtų užduoti keletą klausimų. Gavus atsakymus į šiuos klausimus, bus lengviau nuspręsti, ar šis kompiuteris jums tinka, ar reikėtų ieškoti kito varianto.

Naudoti nešiojami kompiuteriaiRasti, kas parduoda kompiuterius nėra sunku – tereikia tik šiek tiek skirti laiko paieškoms. tuo tarpu, kokie klausimai turėtų būti užduodami nešiojamo kompiuterio savininkams? Būtent apie tai ir pakalbėsime plačiau.

Vienas pagrindinių klausimų, kurį reikia užduoti naudoto kompiuterio savininkui yra toks: kodėl parduodamas kompiuteris. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog dauguma žmonių yra linkę galvoti, jog kompiuteriai parduodami tik tuomet, kai slepiamas koks nors rimtas gedimas. Tačiau reikia pabrėžti, jog tikrai ne visais atvejais taip yra, kadangi nešiojami kompiuteriai gali būti parduodami ir dėl įvairiausių priežasčių: savininkui gali būti pabodęs kompiuterio dizainas arba tiesiog norima įsigyti dar naujesnį, modernesnį gaminį. Tačiau taip pat yra įmanomas ir toks variantas, jog nešiojamas kompiuteris bus parduodamas dėl tam tikro. Tokiu atveju yra būtina išsiaiškinti, koks yra defektas ir kaip jis gali pakenkti darbo kokybei. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog nemaža dalis defektų neturi jokios įtakos darbui kompiuteriu. Taigi, nešiojamas kompiuteris, turintis defektą, kainuos kur kas pigiau, tačiau tokiu kompiuteriu bus galima puikiai dirbti.

Nepamirškite paklausti ir to, ar kartu su kompiuteriu yra parduodami kokie nors priedai (pelė, klaviatūra, krepšys kompiuteriui ir pan.).

Na, ir žinoma, yra ir dar vienas, taip pat ne ką mažiau svarbus klausimas, kurį reikia užduoti susiekus su nešiojamo kompiuterio savininku: koki yra kompiuterio kaina? Savaime suprantama, nešiojamo kompiuterio savininkas jau bus nustatęs kainą, tačiau tuo atveju, jei prietaisas turi lengvai pastebimą defektą, gali derėtis dar. Žinoma, nereikia tikėtis, jog visi savininkai bus linkę derėti, tačiau pabandyti tikrai verta.

One thought on “Naudoti nešiojami kompiuteriai: kokius klausimus užduoti?

  1. Reikėtų pasitikrinti, ar naudotas kompiuteris neturi kažkokių tai virusų, kurie kenktų kompiuteriui. Arba nusipirkus kompiuterį tada reikia kuo greičiau antivirusinę programą įsirašyti, kad galėtumėte apsaugoti kompiuterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *