Naudoti kompiuteriai

Naudoti kompiuteriai – pigesni, bet atitinkantys savo kainą. Pirkti panaudotą mašiną yra visai kas kita negu naudotą kompiuterį. Naudoti kompiuteriai beveik visada būna pardavinėjami dėl to, nes būna visiškai nebereikalingi, užima vietą namuose. Turbūt visiems žinoma, kad naudoto automobilio pirkimas – lyg loterija. Skelbime gali būti rašoma: „Viskas tvarkoje, parduodu, nes nebereikalingas“ arba „Įsigijau kitą automobilį, tad šis tapo nebereikalingas“. Tačiau gali būti, jog automobilis stipriai apgedo, jam sudedamos pačios pigiausios detalės ir jis parduodamas, o nelaimingasis pirkėjas įsigijęs tokį automobilį jau po savaitės pastebi, kad gedimai visiškai netikėtai pasirodo vienas po kito. Tarp naudotų kompiuterių pardavėjų tai nėra būdinga.

kompiuteriaiPrieš įsigyjant ne naują kompiuterį pakanka atkreipti dėmesį tik į elementariausius dalykus: patikrinti ar veikia garsas, ar valdymas nėra sutrikęs, ar vaizdo plokštė tvarkignai susidoroja su visomis spalvomis bei jų kaitaliojimusi. Reikia turėti omeny, kad naudoti kompiuteriai bus susidėvėję, o kiek susidėvėję – priklauso nuo naudojimosi laiko. Naudoto kompiuterio ieškoti aktualiausia yra internetiniuose skelbimuose. Dažniausiai yra pardavinėjami naudoti nešiojami kompiuteriai arba personaliniai kompiuteriai be jokių priedų. Tokiu atveju padidėja rizika būti apgautam, kai prieš įsigyjant prie dėžės, patikrinimui, nėra galimybės prijungti nei monitoriaus, nei pelės, nei klaviatūros ar garsiakalbių. Didžiausias pliusas tas, kad naudotų kompiuterių kainos yra gerokai mažesnės nei parduotuvėse, bet svarbu atsiminti pagrdindinius patarimus, kad neliktumėte apgautas.

Nuo to laiko, kai kompiuteriai jau nebėra prabanga namuose, jų kainos gerokai sumažėjo, o tiems, kuriems jos vis dar per aukštos, realiausia išeitis – naudoto kompiuterio įsigyjimas. Jeigu tokį kompiuterį įsigysite apdairiai, kainos bei kokybės santykis gali būti puikus, nes yra žmonių, kurie visada nori turėti naujausių modelių kompiuterius ir šiek tiek pasenę jiems lieka visiškai nebereikalingi, todėl jie juos parduoda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *