Lauko kubilai: ką privalote žinoti

wooden hot tubsSveikata – pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.

E. Habardas

Lauko kubilų nauda įrodyta jau seniai. Žinoma, daugelis pirmiausia ant Olimpo iškelia pirtis, tačiau pastarosios įsigijimas ne toks paprastas, ko negalėtume pasakyti apie medinius kubilus, kurių funkcija yra labai panaši. Taigi, nauda akivaizdi, kadangi karšto vandens cirkuliacijos padeda išsilaisvinti psichologiškai iš kasdienių darbų (ypač rekomenduojama dar taip pat naudoti ir kvapučius, kurie pagal jūsų poreikį gali aktyvinti arba priešingai – migdyti smegenis), o taip pat ir fiziškai, kadangi daktarai asmenims, kurie turi problemų su sąnariais, tiesiog rekomenduoja įsigyti tokio pobūdžio daiktą. Tad jei įvertinote pliusus ir pats suvokėte, kad verta pasinaudoti tokio pobūdžio galimybe – laikas rasti visą reikalingą informaciją apie medinius kubilus. Angliškai jie skamba "wooden hot tubs". Kadangi informacijos anglų kalba yra daugiau – būtent ja ir rekomenduojama domėtis. Na o mes pateiksime pagrindines žinias, kurios padės bent minimaliai suvokti, kas kaip kur kame ir kodėl reikia vertinti medinį kubilą.

  • Priklausomai nuo to, kiek žmonių paprastai kaitinsis kubile, koreguojasi ir reikiamo daikto dydis. Jei perkate tik sau ir, pavyzdžiui, antrai pusei – tikrai nereikalingas didelis kubilas. Tačiau jei gyvenate su didele šeima – reikia pasirinkti didesnį variantą. Aišku, galite jį ruošti porą kartų, tačiau tai reikalauja nemažai resursų, tad daug geriau yra didesnis, tačiau kuriame telpa daugiau žmonių. Aišku, mažesnis kubilas reikalauja mažiau įkaitinimo laiko, tačiau vėlgi, reikia grįžti prie žmonių skaičiaus.

  • Paprastai kubilai yra skiriami pagal tai, kaip išdėstytas pečius, kuris kaitina vandenį: jis viduje, ar išorėje. Didelio skirtumo, kurį pasirinkti nėra, tad paprasčiausiai nuspręskite atsižvelgdami į vietą, kurioje kubilas stovės. Tiesa, vidinis pečiūkas dūmus skleidžia į vandenį, tačiau realiai nuo to niekas nesikeičia. Gal tik sukuriama kiek egzotiškesnė nuotaika.

  • Renkantis kubilą kai kurie dažnai susimąsto: ar geriau rinktis medinį, ar plastmasinį. Žinoma, medinis atrodys kur kas gražiau. Asmeniškai mes ir rekomenduotume pasirinkti medinį variantą. Gal jį prižiūrėti yra kiek sunkiau, juolab ir pati kubilo kaina tikrai yra didesnė, tačiau tai estetiškesnis ir malonesnis pasirinkimas. Juk niekad neteko matyti plastmasinės pirties… O čia viskas labai panašiai.

Susikurkite tobulą savo poilsio oazę su mediniu kubilu, kuris jums bus pati geriausia išeitis po sunkios ir ilgos darbo dienos. Pajusti malonumą gyvenime yra taip paprasta, tad būtina pasirinkti geriausią variantą už maloniausią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *