Rekuperatoriaus nauda namuose

RekuperatoriusRekuperatorius – vėdinimo sistemos įrenginys, užtikrinantis gero oro mikrocirkuliaciją jūsų namuose. Esant tinkamam namų vėdinimui, būste neleidžiama kauptis drėgmei, pelėsiui bei įvairioms bakterijoms. Taip pat rekuperatoriaus sistema namuose padeda esant pastoviam gyventojų mieguistumui, apatijai, nes neleidžia kauptis nešvariam orui ir tokiu būdu daro teikiamą įtaką žmonių sveikatai. Daugeliui kyla klausimas, kodėl rekuperatorius yra naudingesnis už įprastą namų vėdinimą, pravėrus langus? Atsakymas paprastas, jog vėdinant patalpas atidarius langus žiemą, prileidžiate į namus šalto oro, vasarą, atvirkščiai, karšto. Jeigu namuose yra mažų vaikų, atsiranda tikimybė susirgti peršalimo ligomis. Niekam ne paslaptis, jog geriausias patalpų vėdinimas yra tuomet, kai sudaromas skersvėjis, tačiau, vėlgi, tai – pavojinga sveikatai, nes į namus patenka įvairios dulkės, teršalai, ypač tuo atveju, jei gyvenate šalia kelio, kuriuo aktyviai važiuoja automobiliai.

Rekuperatoriaus funkcijas galima nustatyti pagal jums tinkamą rėžimą, o naujoviškos rekuperacinės sistemos sutaupo šilumos arba vėsios oro energijos net iki devyniasdešimties procentų. Tai – taupus, ekonomiškas ir didelių investicijų nereikalaujantis patalpų vėdinimo būdas. Vykstant komfortiškai oro kaitai yra sudaromos palankios sąlygos tiek dirbti, tiek ramiai leisti laiką namuose. Rekuperatoriaus darbui reikalinga elektros energija, o kiek jos vėdinimo sistema sunaudos, priklauso nuo rekuperatoriaus modelio bei tipo. Su specialistu pasitarę ir išsirinkę geriausią variantą, galėsite apskaičiuoti, kokią papildomą pinigų sumą per mėnesį jums reikės skirti elektros energijai apmokėti. Moderniausi rekuperatoriai sunaudoja tiek elektros energijos, jog per mėnesį tereikia skirti tris – keturis eurus.

Taigi, jeigu jums rūpi namiškių sveikata ir teigiamas mikroklimatas namuose, nedvejokite, ir įsigyti šią patalpų vėdinimo sistemą. Ji neužims papildomos patalpų vietos, nes dažniausiai yra montuojama sienoje.

Daugiau skaityti galite čia – www.indexkryptis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *