Virtuvės baldų idėjos

Virtuvėje mes ne tik gaminame maistą ir valgome, o dažnai susirenkame su visa šeima, tada bendraujame, todėl tai tikrai nėra paprastas kambarys namuose. Tai namų širdis. Tam, kad pati svarbiausia namų vieta būtų patogi šeimos nariams ir svečiams, bei funkcionali, reikia žinoti, kad tai geriausiai sukuria virtuvės baldai.

virtuves baldaiVirtuvės baldai Kaune, ar kitame mieste, kuriame Jūs gyvenate – tokie raktiniai žodžiai turėtų būtų įvedami interneto paieškoje, kai ieškote sau tinkamiausio baldų salono. Tik pasikalbėję su dizaineriais, kurie apsilankys Jūsų namuose galėsite nuspręsti, koks virtuvės baldų dizainas Jums yra priimtiniausias. Tačiau pagalvoti apie galimas idėjas iš anksto ir pasisemti įdomių minčių yra tikrai verta.

Gyvename 21 amžiuje ir šiuo metu dizaino tendencijos yra labai lanksčios ir kartais netikėtos. Pavyzdžiui, mediena yra maišoma su stiklu ar metalu, kad suteiktų pagrindinei medžiagai šiuolaikinę išvaizdą. Mediena net gali būti sumaišoma su kokosų riešutų kevalais ar fosilijomis, kad būtų gaunama netikėta kompozicija. Yra įprasta pasirinkti labai ryškias spalvas, pavyzdžiui, skaisčiai raudoną. Kartais net pasirenkami nestandartiniai virtuvės baldai. Pavyzdžiui, kėdė ar stalas su dvejomis kojomis arba nelyginis lentynų skaičius. Naujausias mados tendencijas atitinka visos ryškios spalvos, arba juodos ir baltos spalvos kontrastas. Taip pat gausus veidrodžių pridėjimas.

Į madą po truputį grįžta ir senovinio kaimo stilistika – specialiais ornamentais išraižyti mediniai stalai ir kėdės. Medieną galite rinktis kokių tik norite spalvų, nes ji yra nesunkiai nudažoma.

Prie viso virtuvės baldų dizaino reikia derinti ir centrinį maisto ruošimo stalą. Būtent jį reikėtų padaryti įdomesniu, bet ir tuo pačiu neprarandančiu patogumo ir funkcionalumo.

Kaip matome, pasirinkimas gali būti pats įvairiausias, tačiau pasitarkite su dizaineriu ir tik tada nuspręskite, ar stilius bus suderintas ne tik su bendra virtuvės erdve, jos tipu, bet ir visais Jūsų namais.

One thought on “Virtuvės baldų idėjos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *