Toršero įkomponavimas interjere

Toršerai – anksčiau karaliavę šviestuvai, kurie šiuo metu perkami vis dažniau. Šviestuvų pardavėjai tikina, kad šiuo metu yra toršerų Renesansas, kadangi vis daugiau žmonių vėl juos noriai perka ir komponuoja interjere. Visgi, nuo įprastų šviestuvų toršerai išsiskiria tuo, kad jiems reikia daugiau vietos, tam šiuo atžvilgiu jie yra gana lepūs. Paprasčiausiai tai patalpoje gali būti pati svarbiausia ir esmingiausia interjero detalė, tad būtinai apgalvokite, koks Jums tinka ir kaip jį įkomponuoti interjere, kad bendras vaizdas būtų skoningas ir išbaigtas.

Pateikiame kelias universalias taisykles, kurios padės Jums tinkami įkomponuoti toršerą. Žinoma, jo įkomponavimas gali kiek kisti priklausomai nuo stiliaus, tačiau egzistuoja ir kelios universalios taisyklės.

  • Palikite toršerui kuo daugiau vietos. Tai šviestuvas, kuris nori būti dėmesio centre, tad nedėkite prie jo didelių baldų, kurie galėtų užgožti šviestuvą. Geriausiai tinka toršero komponavimas kampe, kadangi taip tamsūs kampai yra apšviečiami ir bendras vaizdas būna gražus.
  • Toliau keliaujame link to, kad toršerai gali puiki priemonė apšviesianti tam tikrus dekoro elementus. Pradedant nuo vazoninių gėlių ir keliaujant link išskirtinių namuose turimų dekoro elementų. Tačiau tie dekoro elementai negali būti kur kas didesni ir kur kas labiau į save traukti dėmesį.
  • Taip pat ieškodami toršero nepamirškite, kad jis savo stiliumi privalo derėti prie visų kito patalpoje esančio stiliaus. Nuo klasikinio toršero iki modernaus, kuris dažniausiai būna ryškių spalvų ir traukiantis akį.
  • Investuokite į kokybiškus toršerus. Plastikiniai, kurie dažniausiai yra labai pigūs, iškart išsiduoda, neilgai tarnauja ir ne visada atrodo skoningai. Siūlome paskirti tokią investiciją, kokios reikia, kad įsigytumėte gražų, stilingą ir funkcionalų šviestuvą.

Jeigu pačiam labai sunku nuspręsti, kaip įkomponuoti šviestuvą, kad bendras vaizdas būtų skoningas ir stilingas – siūlome pasitarti su interjero dizaineriais, kurie atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus norą gali patarti, koks dizainas labiausiai tinka Jūsų namuose ir koks apšvietimas atrodys geriausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *