Kodėl šviestuvus verta pirkti internetu?

Internetas daugelio mūsų gyvenimo dalis. Paprasčiausiai internetu mes atliekame labai daug darbų ir galime pasidžiaugti, kad naudojantis internetu juos atlikti yra paprasčiausiai lengviau ir galima sutaupyti daug laiko. Šviestuvai internetu taip pat labai mėgstami. Daugelis žmonių net nebeina į įprastus prekybos centrus. Svarbiausia susirasti patikimą prekybos vietą, o jų pasirinkimas šiuo metu labai platus ir įvairus. Svarbiausia – ieškoti, o atradus džiaugtis rezultatu.

Šviestuvai internetu yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kad keliavimas į įprastus prekybos centrus. Įvertinkite tai ir leiskite sau mėgautis privalumais, kuriuos išskyrėme žemiau.

  1. Pirmiausia, žinoma, mažesnė kaina, kuri įrodyta jau gana seniai. Ne tik todėl kad pačios elektroninės prekybos vietos išlaikymas dažniausiai kur kas pigesnis, todėl ir prekės kainuoja mažiau, tačiau ir todėl, kad internete yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas. Žmonės džiaugiasi, kad šviestuvai internetu kainuoja pigiau, tačiau kokybė nuo to nebūna mažesnė.

  2. Skaityti straipsnį “Kodėl šviestuvus verta pirkti internetu?” »

Skaityti toliau

Lauko šviestuvai per didelius šalčius: kaip prižiūrėti?

Lietuviškas klimatas yra gana permainingas, tad kartais yra gana sunku planuoti, koks oras tinka konkrečia technikai. Juolab, lietuviškas oras gana greitai kinta ir jeigu vieną diena lauke buvo pliusinė temperatūra, kitą dieną ji gali siekti net ir minus kelioliką laipsnių. Svarbiausia, kad šiuo metu parduodama technika dažniausiai orientuota į tokius kardinalius pokyčius ir tai labai palengvina žmonių gyvenimą ir suteikia galimybę paprasčiausiai kontroliuoti savo pirkinius. Štai lauko šviestuvai puikiai būna ir prieš pliusinės temperatūros ir prie minusinės, tačiau kai lauka minusiukas siekia 20 laipsnių – verta pagalvoti, kaip galima būtų apsaugoti šveistuvą.

Kada šviestuvai lauke žiemoja

Per labai didelius šalčius visi lauke esantys daiktai reikalauja daugiau priežiūros, tad visiškai normalu, kad ir lauko šviestuvai dažniausiai tampa šiek tiek lepesni. Žinoma, dažniausiai jie sėkmingai pritaikyti iškęsti net ir didelius šalčius, tačiau jeigu tas minusas yra labai didelis, tokiu atveju verta pagalvoti, ar ne geriau juo nešti ten, kur šiek tiek šilčiau. Aišku, tokiu atveju, kai šviestuvų yra nedaug ir jie yra laikomi nesunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui subesti į žemę, tokiu atveju lauko šviestuvų laikymas palėpėje nebus sudėtingas. Tačiau su pakabinamai viskas kiek sudėtingiau, kadangi dažniausiai jie būna labai tvirtai privirinti ir paprasčiausiai jų vietos keitimas reiškia labai daug lauk darbų atlikimų.

Skaityti straipsnį “Lauko šviestuvai per didelius šalčius: kaip prižiūrėti?” »

Skaityti toliau

Šviestuvas skandinaviškame interjere

Minimalistinis skandinaviškas interjeras šiuo metu labai populiarus ir dažnas pasirinkimas. Daugelis žmonių jį renkasi, kadangi šio tipo interjeras labai puikiai savyje suderina stilių ir funkcionalumą. O juk būtent šiuos du aspektus ir norisi apgalvoti komponuojant savo svajonių namus. Tiesa, šviestuvai internetu šiuo metu siūlo labai plačią pasiūlą, tad ieškodami geriausio turėsite skirti laiko paieškoms.

Jeigu sudominome Skandinavišku interjeru ir norėtumėte, kad toks dominuotų Jūsų namuose – tokiu atveju skaitykite toliau. Straipsnyje analizuosime, koks šviestuvas labiausiai tinka būtent skandinaviško stiliaus namuose. Juk gero šviestuvo pasirinkimas – pusę darbo.

Skandinaviškame interjere dominuoja šviesios spalvos, tad jeigu norite puikiai atspindėti šio tipo dizainą savo namuose, tokiu atveju Jums reikia kuo daugiau šviesų spalvų. Žinoma, labiausiai rekomenduojamos yra pastelinės. Tiesa, jos ne tik padės išpildyti skandinavišką interjerą namuose, tačiau tuo pačiu ir sukurs jaukumą, kurios ilgisi daugelis mūsų labai šaltomis žiemos dienomis. Taigi, apsirenkamas šviestuvas taip pat turėtų būti šviesios, pastelinės spalvos.

Skaityti straipsnį “Šviestuvas skandinaviškame interjere” »

Skaityti toliau

Toršero įkomponavimas interjere

Toršerai – anksčiau karaliavę šviestuvai, kurie šiuo metu perkami vis dažniau. Šviestuvų pardavėjai tikina, kad šiuo metu yra toršerų Renesansas, kadangi vis daugiau žmonių vėl juos noriai perka ir komponuoja interjere. Visgi, nuo įprastų šviestuvų toršerai išsiskiria tuo, kad jiems reikia daugiau vietos, tam šiuo atžvilgiu jie yra gana lepūs. Paprasčiausiai tai patalpoje gali būti pati svarbiausia ir esmingiausia interjero detalė, tad būtinai apgalvokite, koks Jums tinka ir kaip jį įkomponuoti interjere, kad bendras vaizdas būtų skoningas ir išbaigtas.

Pateikiame kelias universalias taisykles, kurios padės Jums tinkami įkomponuoti toršerą. Žinoma, jo įkomponavimas gali kiek kisti priklausomai nuo stiliaus, tačiau egzistuoja ir kelios universalios taisyklės.

  • Palikite toršerui kuo daugiau vietos. Tai šviestuvas, kuris nori būti dėmesio centre, tad nedėkite prie jo didelių baldų, kurie galėtų užgožti šviestuvą. Geriausiai tinka toršero komponavimas kampe, kadangi taip tamsūs kampai yra apšviečiami ir bendras vaizdas būna gražus.
  • Toliau keliaujame link to, kad toršerai gali puiki priemonė apšviesianti tam tikrus dekoro elementus. Pradedant nuo vazoninių gėlių ir keliaujant link išskirtinių namuose turimų dekoro elementų. Tačiau tie dekoro elementai negali būti kur kas didesni ir kur kas labiau į save traukti dėmesį.
  • Taip pat ieškodami toršero nepamirškite, kad jis savo stiliumi privalo derėti prie visų kito patalpoje esančio stiliaus. Nuo klasikinio toršero iki modernaus, kuris dažniausiai būna ryškių spalvų ir traukiantis akį.
  • Investuokite į kokybiškus toršerus. Plastikiniai, kurie dažniausiai yra labai pigūs, iškart išsiduoda, neilgai tarnauja ir ne visada atrodo skoningai. Siūlome paskirti tokią investiciją, kokios reikia, kad įsigytumėte gražų, stilingą ir funkcionalų šviestuvą.

Skaityti straipsnį “Toršero įkomponavimas interjere” »

Skaityti toliau

Mitai apie pakabinamus šviestuvus

Kad ir kiek daug pačių įvairiausių šviestuvų yra Jūsų kambaryje, tačiau būtent pakabimai šviestuvai yra svarbiausi ir juos renkantis reikia skirtingi daugiausia dėmesio. Kodėl? Kadangi tai svarbiausias kambario akcentas į kurį pirmiausia krenta žvilgsnis vos tik užsukus į kambarį. Juolab, pakabinami šviestuvai atlieka visos patalpos apšvietimo funkciją, tad ieškant geriausio teks palyginti nemažai pasirinkimų.

Visgi, pakabinami šviestuvai yra ilgalaikė investiciją, tad natūralu, kad jo paieškoms verta skirti ir laiko, ir pinigų.

O kad susirasti tai ko Jums reikia būtų paprasčiau – nurodome dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie yra apipynę šviestuvus.

  • Pakabinami šviestuvai yra labai brangūs.

Iš visų skirtingų šviestuvų rūšių – pakabinami yra brangiausi, kadangi jie atlieka svarbiausią funkciją ir jie dažniausiai yra, pompastiškiausi. Visgi, brangiausi nereiškia brangūs, tad galite rasti kokybišką šviestuvą už tikrai prieinamą kainą.

  • Pakabinami šviestuvai greitai dūžta.

Skaityti straipsnį “Mitai apie pakabinamus šviestuvus” »

Skaityti toliau