Svetainės zonos įsirengimas

Šiuolaikinis mokslas, technologinis gamybinis proveržis bei niekada vietoje nestovinti mada kasdien diktuoja mums vis naujas taisykles ir pateikia vis naujų pasiūlymų svarstant apie kažkurio daikto pirkimą. Tas liečia ir visą namų apyvokos ir baldų spektrą bei svetainės baldus. Galima tvirtai pareikšti, jog namai kiekvienam iš mūsų yra kažkas labai asmeniško ir ypatingo, o jų kokybiškas įrengimas arba atnaujinimas vienas iš svarbiausių klausimų.

Svetaine_1aJeigu tik atsiranda galimybė kiekvienas stengiasi įsigyti ir kuo gražiau, patogiau įsirengti butą, kotedžą, namą arba netgi modernią užmiesčio vilą-rezidenciją, kur galima būtų atvykti pailsėti savaitgaliais. Kiekvienam norisi kuo gražiau gyventi ir turėti tokį būstą, o svajoti visada verta. Stengiamasi savo namus įsirengti kuo skoningiau, praktiškiau, o jeigu tik leidžia finansai ir kuo brangiau, prisimenant, kad kiekviena gera apdailos medžiaga ar baldas turi savo kainą.

Kai jau artėja į pabaigą arba užbaigti visi vidiniai būsto įsirengimo darbai, pradedama galvoti apie baldus. Ir čia dažniausiai viskas prasideda nuo svetainės – kone vienos svarbiausių vietų namuose.

Neatsitiktinai vyrauja netgi tokia nuostata, kad visada galima sutaupyti pasirenkant baldus pavyzdžiui darbo kambariui, drabužinei arba miegamajam, tačiau svetainė visada privalo būti visomis prasmėmis įrengta kuo prabangiau. Išskleidžiamas stalas su kėdėmis, didelė atskirai stovinti sofa arba kampinis minkštasuolis, foteliai, aksesuarinis staliukas, kietieji svetainės baldai. Šie daiktai turi būti ne tik funkcionalūs ir ilgaamžiai, bet ir daryti puikų įspūdį.

Estetinis aspektas ypatingai svarbus. Svetainė – vieta, kurioje mes praleidžiame daug laiko, čia vyksta ilgiausi ir įdomiausi pokalbiai, čia pietaujama ir vakarieniaujama, čia žaidžia ir laksto mūsų vaikai, čia mes leidžiame laiką su visais mums artimiausiais žmonėmis.

Svetaine_2BDėl šių priežasčių visi aukčiau paminėti svetainės baldai tiesiog privalo būti kuo geresnio stiliaus, kokybės ir kainos santykio. Jokių būdu ne patys brangiausi. Kiekvieną daiktą pirkti reikia tik pagal savo realias galimybes, tiek kiek leidžia „kišenė“.

Pradžiai, be abejo, reikia apsispręsti kokie tiksliai svetainės baldai turi būti Jūsų svetainėje. Galbūt Jums net nereikia valgomojo stalo, jeigu nuolat valgoma tik virtuvėje, o galbūt įmantrus, funkcionalus žurnalinis staliukas-transformeris gali atstoti netgi valgomojo zoną. Kokių išmatavimų turės būti sienelė sekcija ir kokią sofą pasirinkti. Su miegamu mechanizmu arba be?

Visus šiuos momentus reikia nuodugniai apmastyti ir tik tuomet pradėti dairytis baldų.

Geri svetainės baldai turėtų būti gana kompaktiški, pagal dizainą nesunkūs, lengvai perstumdomi į kitą vietą. Taip pat tokie, kad būtų lengva ir patogu svetainėje tvarkytis.

Svetaine_3CŠiuos reikalavimus dažnai stengiasi atitikti itališkų svetainės baldų gamintojai. Italų baldų konstruktoriai atsižvelgia visų pirmą į šiuolaikiškos gyvenamosios erdvės vidutinį dydį ir išdėstymą. Taip gimsta geras baldų funkcionalumas.

Priklausomai nuo Jūsų interjero dizaino vizijos, svetainę galima įsirengti moderniame arba klasikiniame stiliuje. O užmiesčio sodybai greičiausiai bus aktualiausias taip vadinamas Country dizainas.

Tikrai yra dėl ko maloniai pasukti galvą. Kokį pasirinkimą bepadarytumėte, svarbu suprasti ir prisiminti, kad kiekvieni namai Jums bus mieliausi tik jeigu juos nuoširdžiai įsirengsite su meile.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *