Skolų išieškojimas ikiteismine ir teismine tvarka

Įmonė „Credibell“ teikia skolų administravimo, prevencijos, ikiteisminio ir teisminio išieškojimo bei sąskaitų spausdinimo paslaugas ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Viena populiariausių „Credibell“ paslaugų – skolų išieškojimas. Įmonė, dirbdama kartu su advokatų ir antstolių kontoromis, užtikrina greitą jūsų pinigų atgavimą bei garantuoja, kad nepatirsite jokių išankstinių finansinių išlaidų, o paslauga bus atlikta profesionaliai už mažiausią galimą kainą.

Skolų išieškojimasSkolų išieškojimas gali būti ikiteisminis arba teisminis. Ikiteisminis skolų išieškojimas pasižymi nedideliais finansiniais kaštais, kurio dėka galite atgauti pinigus už suteiktas paslaugas ar kitus piniginius įsipareigojimus. Ikiteisminis skolų išieškojimas taikomas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Išieškodama skolas įmonė skambina skolininkams, siunčia priminimus trumposiomis žinutėmis, vertina jų kreditingumo reitingą, o informaciją apie skolininkus talpina specialiose duonbazėse. Taip pat, jei reikia, įmonė viešina tokius asmenis žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, siunčia tiek paprastus, tiek elektroninius laiškus su įvairiais perspėjimais. Jeigu pasinaudojus visomis galimomis priemonėmis skola nėra atgaunama, prasideda teisminio skolos išieškojimo procesas.

„Credibell“ paruošia dokumentus, reikalingus teisminiam procesui, o bendradarbiaudami su antstolių tarnybomis, reguliariai, kas mėnesį, o jei reikia ir dažniau, informuoja klientus apie bylos eigą. Dokumentų ruošimo paslaugoms yra teikiamos nuolaidos, jeigu iki tol buvo pasirašyta ikiteisminio skolų išieškojimo sutartis. Teisme įmonės klientus gali atstovauti advokatai bei jų padėjėjai. Priverstinio išieškojimo paslaugas teikianti įmonė „Credibell“ garantuoja greitą ir sėkmingą bendradarbiavimą, taikant nuolaidas ir geriausius pasiūlymus jūsų poreikiams įgyvendinti. Nelikite abejingi skolininkams ir susigrąžinkite Jūsų pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *