Akumuliatoriaus gedimai: dažniausiai pasitaikančios priežastys

Kiekvienos mašinos svarbiausia dalis yra akumuliatoriai, kurių tikslas yra garantuoti tvarkingą bei funkcionalumų transporto priemonės darbą. Visgi, kaip ir visa kita technika, taip ir mašinos akumuliatoriai genda, tad norint išvengti problemų reikia jiems skirti šiek tiek dėmesio.

AkumuliatoriaiŠiame straipsnyje paminėsime dažniausias akumuliatoriaus problemas, tad žinodami gedimus kur kas paprasčiau galėsite užsiimti prevencija. Svarbiausia, kad nereikia kreiptis į profesionalus, kad akumuliatoriai būtų tinkamai prižiūrimi. Labai sėkmingai galite net ir pigų akumuliatorių naudoti ilgą laiko tarpą.

  1. Šiuolaikiniai automobiliai turi daug elektrinių prietaisų, kurių veikimui reikia elektros energijos. Natūralu, kad kuo daugiau tokios energijos reikia, tuo akumuliatoriai greičiau praranda savo funkcionalumą. Daugiau nei 100 prietaisų automobilyje, kurie veikia naudojant elektrą, reikalauja apie 5 000 W. Taigi, ieškodami akumuliatoriaus galite nesunkiai palyginti kokio Jums reikia, kad būtų galima naudotis be jokių nesklandumų.
  2. Ieškodami akumuliatoriaus būtinai turite įvertinti tai, kad jo galia ir talpa patenkintų turimo automobilio poreikius. Paprasčiausiai per maža gali ir talpa daro tiesioginį neigiamą poveikį automobiliui, akumuliatoriai greičiau išsikrauna, prietaisai netinkamai veikia. Palaipsniui iškraunamas akumuliatorius yra lėtai gadinamas ir galiausiai jį tenka keisti nauju.
  3. Problema, kai akumuliatoriai yra naudojami ne pilnai įkrauti ir tai prisideda prie automobilio širdies gedimo. Štai 20 proc. iškrautas akumuliatorius gadinasi kur kas lėčiau nei tas, kuris yra iškrautas 50 %. Jeigu ilgą laiką naudosite kiek išsikrovusį akumuliatorių – tokiu atveju galiausiai jis suges ir teks keisti nauju.
  4. Dar vienas dažnai pasitaikantis faktorius, kuris sutrumpina akumuliatoriaus naudojimo laiko tarpą – šaltis. Kuomet temperatūra yra žemiau nulio – akumuliatoriai kur kas greičiau išsikrauna. Dažniausiai jų galia sumažėja net 30 %. Taigi, kai važinėjate su nepilnai įkrautu akumuliatoriumi – gadinate ir savo transporto priemonę. Siūlome nuolatos tikrinti efektyvumą.

Reguliarus apsilankymas pas diagnostiką gali užtikrinti, kad akumuliatorius Jums tarnaus ilgai bei sėkmingai. Visgi, investuodami į kokybiškus akumuliatorius taip pat užsitikrinate, kad neteks sukti galvos dėl automobilio veikimo funkcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *