Neužsiveda automobilis? Galbūt išseko akumuliatorius!

Lietuviškas klimatas nelabai patinka ne tik Jūsų organizmui, tačiau ir transporto priemonei. Turbūt pastebėjote, kad būtent žiemos metu iškyla labai daug įvairiausių problemų. Žinoma, jeigu mašina bus tikrinama reguliariai – su problemomis pavyks kovoti efektyviai. Svarbiausia yra žinoti – kodėl mašina genda ir ką daryti, kai susidūrėte su šiomis problemomis.

Žiemos metu mašina dažniausiai neužsives tuomet, kai nusėda akumuliatorius. Akumuliatoriai internetu šiuo metu suteikia greitą ir paprastą galimybę rasti tai, ko Jums reikia, tad tikrai nesugaišdami daug laiko ar neinvestuodami daug pinigų rasite ko reikia.

Akumuliatoriaus pykčiai

Nuo didelio šalčio akumuliatoriai žiemos metu kur kas greičiau senka, tad gana dažna priežastis – kai trūksta energijos. Žinoma, tokiu atveju reikia krovimo prietaiso, kuris padės mašinai vėl įgauti energijos.

Visada galima pakrauti mašiną iš kitos transporto priemonės, tačiau mašinoms modernėjant ir atsirandant vis daugiau funkcijų – ši paprasta pagalba vis dažniau yra netinkama. Todėl akumuliatoriai internetu turi būti ieškomi įvertinus konkretų modelį. Rinkitės atsargiai ir įvertinkite galimybes.

Jeigu akumuliatorius pašalęs – tokiu atveju jį išėjus iš mašinos rekomenduojama paprasčiausiai pašildyti vonioje. Tai efektyvus būdas kovoje su „pavargusiu“ akumuliatoriumi.

Akumuliatorius – pilnas, tačiau variklis neveikia…

Kita žiemos metu gana dažna problema yra tai, kad akumuliatorius yra pilnas energijos, tačiau mašina vis tiek neužsiveda. Tokiu atveju bandykite užvesti transporto priemonę stumiant arba naudojant buksyrus. Dažniausiai tai padeda labai sėkmingai užvesti transporto priemonę ir toliau su ja įveikti didelius atstumus.

Didelės problemos dažniausiai kyla turint dyzelinais transporto priemonės, kadangi žiemos metu jos kur kas dažniau genda, kadangi yra jautresnės šalčiui. Žinoma, tai nereiškia, kad tokios mašinos yra nenaudingos. Tačiau naudinga turėti garažą, kadangi iš po šaltos nakties galite paprasčiausiai neužvesti transporto priemonės.

Galiausiai, nuolatinis mašinos tikrinimas garantuos, kad ji visada veiks. O akumuliatoriai internetu leis greitai ir pigiai užsisakyti reikalingą įrangą, kuri skirta kokybiškam transporto priemonės naudojimui. Nepamiršite, kad investicija į akumuliatorių yra ilgalaikė, tad skirkite jos tiek, kiek reikia.

One thought on “Neužsiveda automobilis? Galbūt išseko akumuliatorius!

  1. Jeigu neužsiveda mašina, tai nebūtinai iškart kažkas negerai su akumuliatoriumi.. Man buvo nutikimas, kai važiavom iš išvykos su darbo kolektyvu su autobusu, iš po nakties niekaip neužvedė autobuso, atrodo starteris suka, bet vis prašoka. Tai gerai, kad buvo kažkas iš vyrukų, kas supranta apie mašinas, tai iškart suprato, kad tikriausiai starteris bus parėjęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *