Tinkamas akumuliatoriaus įkrovimas garantuoja ilgaamžiškumą

Kalbėti apie auto priemonės akumuliatorius galima labai ilgą laiką. Jų pasirinkimas labai paltus ir kiekvienais metais technikai pasiūlo vis daugiau ir vis inovatyvesnių akumuliatorių, kurie leidžia palengvinti savo gyvenimą ir nesukti galvos dėl mašinos.

Akumuliatoriai akcija nebūtinai yra blogesni. Galima įsigyt tikrai pigius, tačiau tuo pačiu labai kokybiškus. Svarbiausia yra tinkamai prižiūrėti, kadangi net ir krovimas gali nulemti, ar įranga tinkamai ir ilgai funkcionuos, ar ne.

Akumuliatoriai akcija leis įsigyti pigesnę įrangą, kuri bus tai pat kokybiška. Tačiau kokybiška įranga veiks ilgai tik tokiu atveju, jeigu skirsite jai tinkamą priežiūrą. Kiekvienas įkrovimas yra skirtingas ir kiekvienai transporto priemonei gali reikėti skirtingo krovimo.

Užpildymo etapas. Tai pilniausias įkrovimo tipas, kuris siekia nuo 80 iki 1 00 %. Tokio tipo įkrovimas palaiko kintamą srovę ir tuo pačiu po truputį didina įtampą. Kuo daugiau akumuliatorius yra įkrautas – tuo sėkmingiau ir ilgiau jis veikia, būna naudingas ir lėčiau genda.

Abzorbuojantis etapas. Kuomet iki pilno įkrovimo lieka apie 20 % – įkrovimo intensyvumas yra mažinamas po truputį, kol galiausiai pats akumuliatorius yra įkraunamas pilnai. Šio tipo įkrovimas labiausiai rekomenduojamas žiemos metu, kadangi akumuliatorius reikalauja nuolatinio energijos papildymo ir rekomenduojame tai daryti po truputį, kad pati įranga negestų.

Kintantis etapas. Galiausiai, paskutinis įkrovimo tipas yra toks, kai energijos įkrovimo srovė yra sumažinama iki 1 %. Tokio tipo akumuliatoriai yra įkraunami visą laiką neribotą laiko tarpą. Vėlgi, puikus pasirinkimas norint žiemos metu apsaugoti akumuliatorius.

Skirtingi akumuliatoriai reikalauja ir skirtingo įkrovimo tipo. Nuo tokių, kuriems labiausiai tinka intensyvus įkrovimas iki tokių, kurie turėtų būti kraunami lėtai ir po truputį. Ne visada geras akumuliatorius tarnauja labi ilgai. Itin svarbu įvertinti ir jo priežiūros aspektus, kurie taip pat gali skirtis priklausomai nuo akumuliatoriaus. Daugiausia dėmesio reikia skirti žiemos metu, kadangi dėl minusinės temperatūros jis kur kas greičiau genda, tad ilgainiui tenka keisti nauju. Kuo daugiau dėmesio skirsite – tuo labiau jis patenkins Jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *