Dėl roto viruso teko gulėti ligoninėje

Enfield nurseryKadangi Audriuką užpuolė roto virusas, turėjome pasistengti surasti, kur yra Enfield nursery ir kur galima būtų kelioms dienoms įsiprašyti į ligoninę. Kai maži vaikai suserga tokiomis pavojingomis ligomis, nesinori, kad jie būtų namuose ir tiesiog kentėtų tas ligas. Kažkaip tada supranti, kad tikrai daug geriau, jeigu bus galima rasti kažkokią profesionalią slaugą. Visgi, tai dar labai mažas vaikas, mažas sutvėrimas, dar jo organizmas nėra toks atsparus ir negali taip gerai kovoti su visais žalingais pasaulio ir aplinkos veiksniais. Todėl mums buvo pristatytos visos nurseries in Enfield ir nutarėme, kad geriausiai bus, jeigu tiesiog važiuosime į Enfieldo ligoninę (hospital).

Kaip prasidėjo liga

Vaikas buvo visai sveikas, o roto viruso epidemija praskriejo darželyje prieš mėnesį. Mes tada specialiai Audriukoneleidome į darželį, kad neprasidėtų ta liga, kuri dažnai parguldo ne tik jį, bet ir mus, tėvus, ir daugybę kitų žmonių pažįstamų aplink.

Jis iš pradžių buvo sveikas, tik vakare jau nenorėjo valgyti. Aš kepiau pyragą, ir aišku kepiau jį tikrai ne dėl savęs, kai prasidėjo tie visi atsikalbinėjimai. O šiaip vaikas labai mėgsta saldumynas, o jau kai pyragas pakvimpa namuose, tai parbėga iš lauko šūkaudamas, kad pagaliau gaus pyrago ir klausia, ar galima bus su marmeliadu, kaip jis pats sako. Bet šį kartą jis grįžo iš lauko ir atsigulė ant sofutės. Nieko nenorėjo. Tada išsigandau, kad gal jau kažką suvalgė ir apsinuodijo. Paskui ėmiau žiūrėti jo kaktą, kuri buvo šiek tiek šiltesnė. Daviau, aišku, termometrą, kad pasimatuotų temperatūrą. Juk negalima taip tiesiog sirgti, karščiuoti ir galvoti, kad viskas bus gerai. Reikia kažko imtis. Kadangi nežinojome, kas čia toliau bus, gripas ar kas kito, tai iš karto dar pas gydytojus nesikreipėme. Palaukėme kitos dienos. Nors vaikas miegojo ramiai naktį, bet jau iš ryto ėmė vemti viduriuoti, pakilo aukšta temperatūra. Bloga darytis ėmė ir man, ir supratome, kad baisusis virusas grįžo. Pasiskambinom į darželį ir sužinojome, kad dar keturi vaikai dabar serga.

Slauga ligoninėje

Taigi, ligoninėje gavome gana neblogą slaugą. Bent jau ji mums visai patiko. Buvo tikrai malonūs darbuotojai, man labai patiko, kaip jie su mumis bendravo. Lova buvo patogi, toje pačioje palatoje kaip tik nieko daugiau nebuvo, nors, kaip sakė slaugės, mums labai pasisekė.

One thought on “Dėl roto viruso teko gulėti ligoninėje

  1. Roto virusas bjaurus dalykas, o ypač vaikams. Po paskutinio tokio susirigimo, visą mėnesį vaikas gėrė gerąsias bakterijas, kol atsistatė žarnynas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *