Kokius privalumus suteikia tvoros tinklas?

Tvoros tinklas – viena populiariausių tvorų alternatyvų pastaruoju metu. Tvoros tinklas tinka ne tik sodo, sodybos ar namo kiemo aptvėrimui, bet taip pat puikiai pasitarnauja ir viešose erdvėse bei pavojingose teritorijose.

www.tvorostinklai.ltTvoros tinklas yra labai dažnai naudojamas sporto aikštynuose, aplink pramonės gamyklas, vaikų žaidimų aikšteles. Šių tvorų populiarumą nulėmė tai, kad jos yra itin universalios ir nebrangios, todėl prieinamos kiekvienam žmogui. Tvoros tinklas džiugina ir savo tvirtumu, todėl yra tinkamas net ir labai vėjuotose vietovėse. Taip pat tinka ir ten, kur dažnai lyja, kadangi tvirtas metalas ilgai laikys, jei bus padengtas specialiomis medžiagomis. Tvoros tinklai yra populiarūs Lietuvoje, nes suteikia daug privalumų:

  • Visų pirma, jos puikiai izoliuoja bet kokius objektus. Pavyzdžiui, tvoros tinklas puikiai tinka aptverti gyvulius laukuose. Taip pat galima aptverti pavojingus ruožus laukuose, kartu įmontuojant elektrą į ją. Su šiomis tvoromis galima aptverti ir atskiras šunų vedžiojimo teritorijas parkuose ir kitose viešose vietose.
  • Tvoros tinklas suteikia optimalų saugumą aplink, pavyzdžiui, tokias pavojingas vietas, kaip statybvietes. Net ir kai kurie komerciniai verslo pastatai yra aptveriami šiomis tvoromis, kadangi jos atrodo labai tvarkingai. Saugumas yra suteikiamas ir vaikams, kai yra aptveriamos jų žaidimų aikštelės. Suaugusieji gali jaustis saugiau, kad vaikai niekur nenuklys ir į jų žaidimo teritoriją neįeis svetimi asmenys ar šunys.
  • Tvoros tinklai – vienas lanksčiausių būdų aptverti įvairią teritoriją. Gerai yra tai, kad tvoros tinklas gali būti sumontuotas tik laikinai. Plieniniai stulpai gali būti nesunkiai ištraukiami iš žemės, o vielos tinklas gali būti susuktas ir perkeltas į kitą vietą.
  • Šios tvoros nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Užtenka praplauti su vandens žarna. Perdažyti tvoros tikrai nereikia, nebent tik tuo atveju, jei norite pakeisti tvoros tinklo spalvą. Vieną kartą įdiegus, daugiau rūpintis nereikės.
  • Esant poreikiui, tvoros tinklai gali būti padengiami specialia danga, kuri padeda išvengti korozijos ir sąlyčio su sniegu ar ledu.
  • Jei tvoros tinklas netyčia susigadino – ne bėda. Juos galima labai lengvai suremontuoti ir net nereikės montuoti kito.

Daugiau informacijos : www.tvorostinklai.lt

One thought on “Kokius privalumus suteikia tvoros tinklas?

  1. Man patinka, jog segmentinė tvora nereikalauja jokios priežiūros, nereikia kasmet dažyti. Išsirenki reikalingą spalvą bausa.lt ir džaugiesi saugia aplinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *