Baidarių nuoma

Savimi besirūpinantys žmonės labai brangina poilsį. Net ir tie žmonės, kuriems darbas svarbiau už viską, nemažai dėmesio turi skirti geram pailsėjimui. Deja, kai kurie apie tai per vėlai susimąsto ir dėl to vėliau labai gailisi, turi skirti lėšų gydymui, keliauja priverstinių atostogų, kas ir vėl nedžiugina. Todėl norėtumėte užimtiems žmonėms pasiūlyti baidarių nuomą – vieną iš geriausių poilsiui skirtų užsiėmimų neturint daug laiko.

Baidarių nuomaBaidarių nuoma palanki tuo, kad per gana trumpą laiką suteikia daugybę naudos, leidžia tiek pailsėti, tiek įkvėpti naujų jėgų, kas yra labai svarbu dirbantiems psichologiškai sunkesnį, daug galvojimo reikalaujantį darbą ar tiems, kurie pastaruoju metu patiria labai didelę įtampą, dažnai pakliūva į stresines situacijas. Vos kelių valandų trukmės plaukimas Jūsų pasirinka Lietuvos upe turėtų padėti šiek tiek atsipūsti, pasimiršti ir pasimėgauti gamtos džiaugsmais.

Savaime suprantama, kad baidarių nuoma tinka ne kiekvienam, nes tai reikalauja ne tik noro ir laiko, bet taip pat ir priverčia pajudėti. Pasyviai savo laiką linkusiems leisti asmenims dažnai pasiplaukiojimas upėmis neteikia tiek džiaugsmo, nesuteikia poilsio ir atsipalaidavimo, nes reikia irkluoti, dėti fizinių pastangų. Dažniausiai taip nutinka sunku fizinį darbą dirbantiems žmonėms, kurie nori laisvu metu tiesiog ištiesi kojas ir pailsėti nieko neveikdami. Visgi, pajudėti, tačiau lengvai, nepersitempiant, verta ir tiems, kurie daug juda kitu metu, kad raumenys pernelyg neaptingtų.

Apie baidarių nuoma dažnai užmiršta ir nė negalvoja tie, kurie augina vaikus. Neretai teigiama, kad tai nesaugu, sudėtinga, bet tai – klaidingas požiūris. Norint, kad plaukimas baidarėmis būtų saugus užsiėmimas reikia pasirūpinti tam tikromis priemonėmis. Čia puikiai padeda gelbėjimosi liemenės, kurios rekomenduojamos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Taip pat reikėtų pasirinkti ir ramesnę upę, kurioje plaukimas būtų paprastesnis, mažesnė rizika apsiversti. Tokie pat pasiūlymai galioja ir tiems, kurie renkasi plaukti su senjorais.

Pasirinkus savo laisvalaikį leisti su baidarių nuoma vertėtų pasirūpinti ir šiokia tokia užkanda. Piknikui puikiai tiks dešrelės, o jei nenorite kurti laužo (labai svarbu pasidomėti, ar Jūsų plaukimo maršrute yra stovyklaviečių su laužavietėmis) galbūt puikiai tiks namuose kepti sumuštiniai, riešutai ir kiti skanūs užkandžiai. Taip pat nepamirškite ir gėrimų, nes plaukiant baidarėmis vasaros metu neretai būna pakankamai karšta, todėl reikia turėti kuo atsigaivinti, apsisaugoti nuo karščio ir organizme palaikyti reikiamą skysčių kiekį.

Baidarių nuomos sezonas prasideda gegužės mėnesį ir tęsiasi iki pat rudens, kiek tik leidžia oro sąlygos, tačiau net ir vėlyvą rudenį ar žiemą yra entuziastų, kurie traukia baidares ir plaukia neužšalusiomis srauniomis upėmis, tad kodėl gi Jums netapus vienu iš jų?

One thought on “Baidarių nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *