Slidinėjimas Europoje

Slidinėjimas kalnuoseŽiemos pramogos ir slidinėjimas daugeliui tampa geidžiamiausia pramoga, kurios laukiama beveik ištisus metus. Europoje gausu vietų, kuriose propaguojamas kalnų slidinėjimas. Tokie slidinėjimo kurortai tampa itin populiarūs ir į juos vykstama itin dažnai. Vieni kurortai pigesni, o kiti brangesni, tačiau visi norintys slidinėti ras tinkamą vietą, kurioje puikiai praleis savo laiką.

Čekija, Slovakija, Šveicarija, Austrija, Prancūzija ir daugelis kitų šalių turi ne tik gražius kalnus, bet ir puikius slidinėjimo kurortus. Daugelis iš mūsų ieško gerų kainų. Taip, tokiai kelionei ir pramogoms reikia pinigų. Dėl to, kai kurie ieško pigių alternatyvų. Verta žinoti apie tai kaip pasirinkti tinkamą kurortą pagal kainą. Vieni iš jų skirstomi į brangius, o kiti į pigius. Tarp šių kategorijų galima rasti ir tokių, kurie nukrypsta tiek į brangesnę, tiek ir į pigesnę pusę. Pačiomis brangiausiomis vietomis skirtomis slidinėjimui daugeliui atrodo Šveicarijos ir Norvegijos slidinėjimo trasos. Į didžiausios kainos sąvoką patenka ir brangus apgyvendinimas, maitinimas, transporto nuoma, slidinėjimo inventoriaus nuoma bei kitos su atostogomis susijusios paslaugos.

Ne tik apie brangiausius kurortus verta žinoti tiems, kurie ieško atostogoms tinkamos vietos. Jeigu norite sutaupyti, tai verta rinktis Čekiją, Slovakiją arba Vokietiją. Šios trys šalys yra vienos iš priimtiniausių slidinėti norintiems žmonėms. Kainos čia mažesnės, nei Šveicarijoje ar Norvegijoje. Tiesa, kiekvienoje šalyje, kurioje yra tinkamos sąlygos slidinėjimui turi įvarius regionus, kuriuose kainos gali šiek tiek skirtis.

Viena iš populiarų vietų slidinėjimui – Austrija. Trasos ir aptarnavimas yra aukšto lygio. Kainos vidutinės. Slidinėjimas Austrijos Alpėse bus įsimintinas įvykis visai šeimai. Čia veikia daugybė slidinėjimo mokyklų, yra įvairios trasos, kurios skirtos tiek aktyviam sportui, tiek ir pasyviam, pavyzdžiui, yra pėsčiųjų takai skirti pasivaikščiojimams. Apgyvendinimas Austrijos kurortuose geras. Taip pat priimtinos ir kainos. Italija ne mažiau populiari, nei Austrija. Tinkamas klimatas ir graži gamta. Štai kuo pakerės visus ištroškusius slidinėjimo. Čia taip pat yra aukštas aptarnavimo lygis, o trasos, kurios skirtos žiemos sportui tikrai labai geros.

Slidinėjimas – populiari sporto šaka ir pramoga. Be jos, daugelis negali įsivaizduoti savo gyvenimo, todėl tik atsiradus tinkamoms oro sąlygoms skuba vykti į pasirinktą slidinėjimo kurortą. Kai toks gausus pasirinkimas Europos žemyne, tai labai paprasta rezervuoti patikusioj vietoj nakvynę ir nusiteikti geram slidinėjimui. Tereikia apsispręsti, kur keliausite per sekančias atostogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *