Kaip išsirinkti snieglentę?

Ar teko girdėti posakį, kad slidinėjimas yra tarsi narkotikas: kartą pabandęs visą likusį gyvenimą būsi pririštas prie šios pramogos… Tai tiesa. O geriausiai jums tai patvirtinti gali kiekvienas, kuriam kada nors teko slidinėti. O dabar, kai pigių skrydžių bendrovės suteikia galimybes pasiekti norimas šalis taip pigiai – keliai atviri. Žinoma, slidinėjimas reikalauja tam tikro pasiruošimo. Ne tik fizinio, kuomet tiesiog privalu pramankštinti kaulus: fiziniam sportui paruošti stuburą, rankeles, kojas ir panašiai… Nepamirškite, kad tinkama įranga kur kas padidins patį slidinėjimo malonumą. Pagalvotumėte, o ką reiškia tas žodis „tinkama“? Išties, galite pasirinkti ir nevykusi variantą, tad įrangos paieškos turi būti atsakingos. Snieglentės turi būti pasirenkamos itin atsakingai, kadangi neradus tokios ant kurios galėtumėte stovėti labai tvirtai, neteks pasidžiaugti tikru slidinėjimo malonumu. Jei snieglentės jums reikalingos labai trumpą laiką, tuomet galite pasinaudoti nuomos galimybėmis, kurios siūlomos bene kiekviename kurorte. Kitu atveju, jei slidinėjimas jums dažna pramoga, rekomenduojame turėti nuosavą. Tiesa, rinkimasis gali būti kiek keblokas, tad būtinai konsultuokitės ir su profesionalais, kurie padės rasti geriausią variantą.

  • snieglenčių pasirinkimasSnieglentės pasirinkimas pirmiausia prasideda nuo jūsų ūgio ir tuo pačiu pado dydžio. Kuo koja didesnė, logiška, tuo ir snieglentė jums didesnė reikalinga. Paprasčiausiai, tai padės atrasti balansą ir stabiliau stovėti čiuožiant. Šiame sporte būtent stabilumas ir tampa pačiu svarbiausiu. Kitu atveju dėl nuolatinio griuvinėjimo neteks pasidžiaugti čiuožimo palaima.

  • Snieglentės dar yra skiriamos pagal savo tvirtumą: kietos ir minkštos. Profesionalai arba dažnai šiuo sportu užsiimantys asmenys perka kietas. Retiems čiuožėjams rekomenduojamos minkštos. Tačiau jei jau leidžiate tokią pinigų sumą nuosavai snieglentei turbūt planuojate ja mėgautis dažniau nei kartą per penkerius metus. Tokiu atveju iškart pirkite kietą. Taip išvystysite didesnį greitį.

  • Snieglentės forma. Priklausomai nuo to, kaip čiuožti mėgstate, tokios formos lentą ir reikia pasirinkti. Trumpesnė – geresnis variantas tiems, kurie mėgsta daryti įvairius triukus su snieglente, na o ilgesnė – kurie čiuožia tiesiai ir nori išvystyti ypač didelį greitį.

  • Lentos medžiaga. Snieglentės yra gaminamos iš skirtingų medžiagų. Nuo jos priklauso ir pačios lentos patvarumas. Nerizikuokite ir įsigykite brangesnį daiktą, kuris jums tarnaus ilgiau. Turbūt kiekvienas yra girdėjęs posakį, kad skūpas moka du kartus.

Snieglentės yra skiriamos pagal daugelį kriterijų. Pasirinkdami konkrečiai jums labiausiai tinkantį variantą jūs galėsite padidinti savo čiuožinėjimo malonumą. Internetinės parduotuvės siūlo ypač platų pasirinkimą. Pasinaudokite juo. Tikrai pavyks rasti ne tik funkcionaliai, tačiau ir akiai labiausiai patrauklų variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *