Balkonų stiklinimas ir jų privalumai

Balkonas daugeliui ne tik vieta, kurioje galima pasidėti naudingus daiktus, bet ir gėlių ar net mažo daržo vieta. Taip pat čia smagu pasėdėti kvėpuojant grynu oru. Ne visuomet atviras balkonas tinkama vieta lietingu ar vėjuotu oru. Tuomet prireikia tokių paslaugų, kaip pavyzdžiui, balkonų stiklinimas Vilniuje.

Tokiame balkone pakaks vietos ir gėlių vazonams, ir nedideliam staliukui su kėdėmis. Rytinė kava ar vakarinė arbata geriama tokioje vietoje bus geresnis pasirinkimas, nei buto virtuvė. Žinoma čia nesėdėsite žiemos metu, tačiau pavasarį pašvietus pirmiesiems saulės spinduliams galima jaukiai įsitaisyti. Toks balkonas bus labai praktiškas net ir tais atvejais, kuomet norima džiovinti skalbinius. Jei staiga pradėtų lyti lietus, tai Jums netektų greitai jų įnešti į vidų. Galite juos saugiai palikti ir visai dienai. Taip pat pastebimas ir estetinis vaizdo pagerinimas bei šilumos sulaikymas. Net ir iš gatvių sklindantis triukšmas geriau sulaikomas, nei tai būtų neįstiklintas balkonas.

Ieškant kas atliks įstiklinimo darbus galima pasiklausinėti pas kaimynus ir pažįstamus. Gal jie gali rekomenduoti gerus meistrus. Galite ir ieškoti internetu, pavyzdžiui, įveskite į paieškos laukelį – balkonų stiklinimas Vilniuje sakinį ir rinkitės iš daugybės variantų. Vienas iš populiariausių būdų – aliuminio konstrukcijos, kurios naudojamos stiklinimui. Jų trūkumas tik vienas. Tai didesnė kaina, tačiau ją atperka funkcionalumas ir saugumas. Tokia konstrukcija šiuolaikiška ir atrodanti gražiai. Jei rinksitės plastikinius, tai žinokite, kad aliuminio konstrukcija už juos bus 2 ar 3 kartus patvaresnė, o už medinius net 7 kartus. Tokie balkonai laikys labai ilgai ir Jūs galėsite pamiršti apie konstrukcijų keitimą ar dažymą. Taip pat galima rinktis aliuminio profilio sistemą. Ji pasižymės hermetiškumu, kas garantuos gerą ventiliaciją balkono viduje. Tokias sistemas labai vertina gerą orą ir nerasojančius langus mėgstantys klientai.

Įstiklintas balkonas labai didelis pranašumas. Net ir ne itin gerai apšiltiname name esantis butas su tokiu balkonu bus šiltesnis, nei tas, kuris nebus apsaugotas. Kokią sistemą pasirinkti priklauso tik nuo Jūsų. Nežinodami ką rinktis pasitarkite su specialistais, kurie turi patirties šioje srityje. Galite paprašyti, kad parodytų jų atliktus darbus ir paaiškintų kuo skiriasi įvairios medžiagos, ir konstrukcijos.

Balkonas daugeliui butų savininkų tampa papildoma erdve pasisėdėjimams. Gražiai susitvarkius galima jį paversti stilingu ir jaukiu buto kampeliu. Įstiklinimui pasirinkite patikimus meistrus, kurie garantuos Jums dėl estetinės išvaizdos ir sandarumo.

One thought on “Balkonų stiklinimas ir jų privalumai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *