Šaldymo kambarys

šaldymo kambarysŠaldymo kambarys gali būti labai reikalingas, jei norite laikyti didesnius kiekius maisto, kuris gali sugesti, jei yra netinkamoje temperatūroje. Tokios patalpos reikalingos kavinėms, barams, restoranams ar kitoms maitinimo įstaigoms. Sugedusius maisto produktus jums teks išmesti, jei nelaikysite tinkamomis sąlygomis. Priešingu atveju, galite turėti nemenkų nemalonumų. Šaldymo kambarius galite rinktis pagal dydžius. Priklausomai nuo to, kiek norite sutalpinti šaldomų produktų.
Svarbu, kad šaldymo kambariai būtų neslidžiomis grindimis. Jei slidu, tai gali būti pavojinga, kadangi užėję galite paslysti. Įprastai tokių kambarių sienos yra dažomos balta spalva. Galite perdažyto kita, tačiau balta spalva čia labiausiai tinkama. Kambariuose – šaldytuvuose turi būti visada švaru ir laikomasi higienos reikalavimų, kadangi juose yra laikomas maistas. Sienos neturėtų būti plonos šių patalpų (maždaug nuo 70mm). Esant plonoms gali nesilaikyti reikiama temperatūra. Mažiausia temperatūra šaldymo kambariuose būna nuo 0°C. Šiose patalpose gali būti įrengti šaldikliai. Pasirinkite tokius, jei planuojate laikyti maisto produktus, kuriems reikalinga ypatingai žema temperatūra. Šaldymo kambariuose įrengtos lentynos, kuriose patogiai galite išdėstyti produktus. Šiose patalpose visada turi būti palaikoma švara ir tvarka. To nereikėtų pamišti, reikėtų periodiškai juos valyti. Šaldymo kambariuose, kaip ir įprastuose kambariuose, yra durys. Jos uždaromos, kad nesklistų šaltis. Įprastai durys būna su viriais, kad patogu būtų jas atidarinėti. Jos paprastai būna su užraktais, vidiniu atrakinimu. Viskas yra saugu, nėra pavojaus, kad durys užstrigs ar užsitrenks, nei vienas nenorėtų ilgesniam laikui užsibūti šaldymo kambaryje.
Šaldymo kambario dydis gali būti pritaikomas pagal poreikį. Įsigyti šių įrenginių galite ne vienoje įmonėje, kuri siūlo tokios rūšies įrenginius. Ieškodami šaldymo kambarių apsilankykite UAB „Storsystem“. Įmonė įsikūrusi Kauno mieste, tačiau dirba ne tik čia. Prekės gali būti pristatomos ir į kitus miestus. UAB „Storsystem“ siūlo ne vieną šaldymo kambarį maistui. Galite pasirinkti dydį, kuris jums reikalingas. Jei nepavyksta surasti reikiamo, galite kreiptis į pardavėją, nestandartiniai poreikiai, taip pat, čia gali būti patenkinti. Jums tereikia susisiekti su specialistais. Įmonė siūlo ne vieną modelį šaldymo kambarių. Internetinėje svetainėje galite matyti siūlomų prekių nuotraukas bei aprašymus. Pateikiamos prekių kainos, galite rinktis pigesnes ar brangesnes. Įmonė siūlo ne tik šaldymo kambarius, bet ir stelažus, lentynas. Čia rasite Prekių, kurios skirtos maisto pramonei, interjerui. Jums reikalinga prekybinė įranga? Užsukite, čia, taip pat, rasite šių prekių.

3 thoughts on “Šaldymo kambarys

  1. sveiki, restoranui reikia lauke prie virtuvės šaldomo kambario . maždaug 4 m. x 3 m. ar butu įmanoma tai padaryti? jei tai tai kokia kaina būtu. ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *