Ką lemia šviestuvo spalva

Renkantis šviestuvą daugiausiai dėmesio skiriama jo dydžiui, dizainui, formai. Žinoma, tai nepaprastai svarbu ir nuo to labiausiai priklauso, ar šviestuvas derės patalpose, ar tiks prie interjero, ar palaikys patalpose harmoniją ir pan. Tačiau vis dėlto, nereikėtų pamiršti ir šviestuvo spalvos, kuri taip pat lemia gana daug. Nors daugelis nė nesusimąsto apie tai ir dažniausiai renkasi klasikinių, neutralių spalvų šviestuvus, reikėtų nebijoti rizikuoti ir išmėginti šį tą naujo. Kartais užtenka vos keliais tonais tamsesnio ar šviesesnio atspalvio ir šviestuvas gali suteikti neįtikėtino žavesio, o ką jau kalbėti apie ekscentriškus, ryškių spalvų gaminius. Juk netikėti sprendimai taip pat gali tapti neatskiriama interjero dalimi.

Ryškių spalvų šviestuvai

šviestuvai VilniujeRyškių spalvų šviestuvai Vilniuje nėra naujovė ar retenybė. Paprastai jie pritaikomi komercinės paskirties patalpose, įvairiuose biuruose, paslaugas teikiančiose įstaigose, kavinėse, restoranuose ir panašiai, tačiau vis dažniau tokius sprendimus galima išvysti ir gyvenamuosiuose plotuose. Ryškūs, pavyzdžiui, raudonos, mėlynos, žalios ar kokios kitos spalvos šviestuvai puikiai atrodo svetainėje, erdviame koridoriuje, valgomajame. Renkantis tokios rūšies gaminius, reikėtų nepamiršti, kad pastariesiems reikėtų kuo daugiau erdvės, kad lubos būtų gana aukštos, nes tik tokiu atveju atsiskleis visas šviestuvų grožis, išskirtinumas, o be to, nebus užgožti ir kiti interjero elementai.

Tamsesnių spalvų šviestuvai

Taip pat vis dažniau renkamasi ir tamsesnių spalvų prekes. Tamsesnių spalvų šviestuvai Vilniuje yra mėgstami jau kurį laiką ir priešingai nei ryškiuosius, pastaruosius dažniau montuojama namuose. Šiems, kaip ir ryškiems šviestuvams, reikia daug erdvės. Pakabinti mažuose kambariuose, kuriuose yra žemos lubos, jie patalpą gana stipriai mažins, na, o apie grožį kalbėti tikrai nebus ką (tiesa, tamsesnių spalvų (pilki, rudi ar net juodi) šviestuvai Vilniuje montuojami tokiose erdvėse kaip prieškambaris, koridorius. Nors jose nėra daug erdvės, bet parinkti prie lubų montuojami produktai atrodo gana stilingai ir skoningai).

Kaip derinti spalvotus šviestuvus

Nesvarbu kurioje patalpose nuspręsta spalvotą šviestuvą kabinti, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą derinimo taisyklių. Pirmiausia, kaip jau minėta, vengti mažų erdvių (nebent tais atvejais, kai kabinamas nedidelis šviestuvas, kuris gali būti tvirtinamas prie lubų). Kuo patalpa erdvesnė – tuo gražiau šviestuvas atrodys. Pasirinkus ryškesnes prekes, reikėtų riboti tokių spalvų detales patalpoje – jų gali būti minimaliai, tik tam, kad būtų išlaikytas vientisumas. Jei renkamasi tamsius šviestuvus, reikėtų stengtis išlaikyti pusiausvyrą ir parinkti kuo šviesesnes interjero detales – baltus, kreminius tonus. Priešingu atveju kambariai atrodys niūriai. Nors daugiausiai priklauso nuo šviestuvo modelio, tačiau paprastai prie ryškesnių prekių labiau tinka modernūs, šiuolaikiški baldai ir tokie pat interjero sprendimai, o štai prie tamsesniųjų paprastai derinami klasikiniai variantai, išlaikomas kiek subtilesnis interjeras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *