Levitra preparatai – nesibaigiančiai jūsų energijai

LevitraLevitra (Vardenafil)“ preparatai – gerinantys seksualinę jėgą ir potenciją. Internetinė svetainė garantuoja anoniminį produktų pristatymą, kurių kaina siekia nuo 17 iki 64 eurų.

„Snovitra Profesional“ produktas gydo vyrų erekcijos sutrikimus ir leidžia džiaugtis ilgiau trunkančiais lytiniais santykiais nuo 6 iki 10 valandų. Preparato nerekomenduojama laikyti drėgnoje vietoje kaip vonia, o vartoti iki lytinių santykių likus 25 – 60 minučių. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje vyksta akcija, kurios metu galite įsigyti dvi produkto pakuotes už vienos, 17 eurų, kainą.

„SNOVITRA XL“ – dar vienas produktas itin sėkmingai pagerinantis vyrų lytinį gyvenimą. Jeigu norite mėgautis lytiniu aktu, nesibaigiančiu 6 – 10 valandų, šis preparatas kaip tik jums. 60mg produkto pakuotės kaina – 24 eurai.

„Valif Oral Jelly“ produkto kaina – 29 eurai. Jį reikia vartoti užgeriant stikline vandens 15 – 20 minučių iki lytinių santykių. Dėžutė siūlo septynių skonių pakuotę. Prisiminkite, jog per parą galite išgerti tik vieną pakelį.

Dvi pakuotės produkto „Valif“ internetinėje parduotuvėje siūlomos už vienos kainą. Veiklioji medžiaga Vardenafil taip pat yra žinoma kaip Levitra. Seksualinę sveikatą gerinantis preparatas gali būti randamas ir kitu pavadinimu, o juos gamina Indijos pramonininkai.

„Silvitra“ produktas gydo impotenciją, suteikia ilgalaikę erekciją ir pasitikėjimą savimi. Padidinkite savo libido ir džiaukitės maksimaliais preparato teikiamais rezultatais.

Filitra Professional Subligual tabletę galima skaldyti į kelias dalis. Rekomenduojama paros dozė – viena tabletė. Mėgaukitės lovos malonumais, trunkančiais nuo 6 iki 10 valandų. Produkto kaina – 49 eurai.

Zhewitra preparatas už 63.70 eurų pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip viršuje išvardinti produktai, o santykiavimo trukmę prailgina iki dešimties valandų.

Daugiau informacijos – www.dzimums.lv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *