Nišiniai kvepalai – suteikia išskirtinumo

Įvairūs b-a kvepalai yra mėgstami ir moterų ir vyrų, todėl dažnai visi turime po keletą skirtingų kvepalų buteliukų. Tai įtakoja skirtingos nuotaikos (būname: linksmi, rimti, ramūs, supykę, jautrūs ir t.t.), gyvenimo įvykiai (dirbame, poilsiaujame, pramogaujame ir t.t.), asmenybės charakteris ar kita. Ir vieni iš turimų kvepalų galėtų būti nišiniai.

Kurdamas nišinius kvepalus kūrėjas turi visišką laisvę, gali mėgautis kūrybos procesu, improvizuoti. Taip kiekvienas kvapas įgauna mintį, koncepciją. Tad tokiuose kvepaluose svarbiau yra mintis, turinys, nei pati pakuotė.

Šių kvepalų ne pigią kainą sudaro – brangios, kokybiškos žaliavos, autorinis darbas bei unikalios ingredientų kompozicijos. Taigi kuriant juos dažniausiai yra naudojamos natūralios sudėtinės dalys, kurios išlieka ilgiau, yra savitesnės, subtilesnės, išraiškingiau skleidžiasi.

Jeigu norite būti išskirtiniai, tai nišiniai kvepalai gali būti alternatyva masiškai naudojamiems kvapams. Taip pat galite nebijoti dėl sezoninių madų kaitos, nes ši parfumerija jų nesivaiko.

Paprastai pilstomą šią parfumeriją galite įsigyti ypatinguose ir originaliuose flakonuose. Italijoje, Anglijoje, Prancūzijoje ji yra labai populiari. Jazminus, rožes, levandas, našlaites, irisus ir kita jie įsigyja Grase.

Nišinių kvepalų kūrėjai rizikuoja, nes kurdami meną, komercinė sėkmė nebūtinai gali ateiti.

Taigi jeigu ieškote išskirtinumo, individualumo, svarbu Jums aromato idėja, mintis, sudėtinės dalys kurios buvo panaudotos kuriant šią parfumeriją, autorinis geriausių pasaulio parfumerių darbas, tai rinkitės būtent šiuos nišinius kvepalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *