Orientacinės varžybos – komandos formavimui

Įmonių vadovams, norintiems suburti tvarią ir darnią komandą, gana dažnai tenka pasukti galvą, kokias pramogas pasirinkti, kad pavyktų tai įgyvendinti. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai orientacinės varžybos, kurių metu dalyviai pasiskirsto komandomis ir turi atlikti tam tikrą užduotį.

Atšilus orams vis dažniau atsisakoma renginių, vykstančių uždarose patalpose, ir ieškoma kitų sprendimų, kurie gali padėti suformuoti darnią komandą. Nors dažniausiai pasirenkami įvairūs žaidimai bei pramoginės užduotys, tačiau tai dažniausiai padeda pasiekti pačių geriausių rezultatų. Kai kolektyvas yra gana didelis, tokiu atveju praverčia ir tokios užduotys, kurios leidžia darbuotojams geriau susipažinti vieniems su kitais bei išmokti dirbti komandoje, taigi, tai tikrai naudinga pačiam įmonės vadovui. Neformalioje aplinkoje galima pasiekti tikrai gerų rezultatų, kurie padės geriau dirbti komandoje darbo metu.

Šiandien galima rasti tokių įmonių, kurios padeda organizuoti įvairias užduotis, ir orientacinės varžybos – taip pat ne išimtis. Jos gali būti organizuojamos praktiškai bet kurioje vietoje, taigi, galite pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Jei varžybos bus organizuojamos gan toli, tokiu atveju geriausia išeitimi gali tapti minivenų nuoma – tokiu atveju galėsite būti garantuoti, kad nuvykti į reikiamą vietą bus kur kas paprasčiau, ir tai bus padaryta be jokių nesklandumų. taip pat gana dažnai pasirenkamos ir orientacinės varžybos, kuriose dalyvaujant važinėjama automobiliu. Dalyviai turi žemėlapius, ribotą kuro ir laiko kiekį, ir užduoties tikslas – įvykdyti tam tikrą misiją. Dalyvaujant šiose varžybose taip pat gana dažnai praverčia automobilių nuoma, kadangi kiekvienos komandos galimybės laimėti turėtų būti vienodos. Taigi, vertėtų tuo pasirūpinti ir užtikrinti, kad visiems dalyviams sąlygos būtų vienodos.

Taigi, jei svarstote, kaip suburti stiprų darbuotojų kolektyvą, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokias pramogas pasirinkti. Neformalioje aplinkoje galima pasiekti tikrai gerų rezultatų, nes komandų nariai išmoksta bendradarbiauti, ir tai gali lemti kur kas geresnius rezultatus darbo aplinkoje. Kartais, atrodytų, reikia visai nedaug, taigi, pasinaudokite tuo ir įsitikinkite, kad darbuotojų kolektyvas puikiai dirba komandoje, ir to išmokti galima neformalioje aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *