Wizzair skrydžiai

Neretai yra ieškoma pačių pigiausių lėktuvo bilietų pasiūlymų, ir šiandien tam yra suteikiamos visos galimybės. Viena dažniausiai pasirenkamų avialinijų – tai Wizzair, ir neretai yra ieškoma, kur gali būti randama informacija apie wizzair skrydžius.

Wizzair skrydžiaiUžsisakyti lėktuvų bilietus paprastai galima internetinėse svetainėse, kuriose yra pateikiami įvairūs skrydžių pasiūlymai, ir paprastai yra galima atsiskaityti už bilietus bankiniu pavedimu arba kreditine kortele: visada galima pasirinkti sau palankiausią variantą.

Nors Wizzair siūlomi lėktuvų bilietai kainuoja gana pigiai, tačiau tuo atveju, jei dėl nenumatytų aplinkybių keleivis negali vykti, bilietus paprastai galima pakeisti: tai daryti galima internetu arba telefonu. Svarbu žinoti, kad bilietus keisti internetu kainuoja pigiau: tam yra taikomas 30, 41 € (105 lt) mokestis, kai tuo tarpu bilietų keitimas telefonu kainuoja 44,89 € (155 lt). Jei bilietai kainavo brangiau, tokiu atveju tikrai yra palanku pasikeisti bilietus kitais, ir jums nereikės įsigyti naujų lėktuvo bilietų. Taip pat tam tikrais atvejais gali būti keičiamas ir biliete nurodytas asmuo: tai paprastai kainuoja 45,76 € (158 lt), jei tai yra atliekama internetu, arba 60,72 € (210 lt), jei tai yra atliekama telefonu. Tam tikrais atvejais, kuomet bilietai kainavo gana brangiai, juos galima perparduoti, tačiau vertėtų atsižvelgti į tai, kad tam yra taikomas papildomas mokestis.

Bene dažniausiai yra klausiama, kokių matmenų lagaminą galima pasiimti su savimi, jei yra skrendama Wizzair lėktuvu. Nemokamas bagažas gali sverti iki 10 kg, ir jo matmenys neturėtų viršyti 42x32x25 cm, nes priešingu atveju reikės mokėti papildomai. Jei nesate tikri, kad pavyks susidėti visus daiktus į tokių matmenų rankinį bagažą, tokiu atveju yra galimybė pasirinkti didesnį bagažą (56x45x25 cm), kurį reikės apmokestinti iš anksto, nes priešingu atveju tai kainuos brangiau.

Neretai teiraujamasi, kiek kainuoja registruotas bagažas, tačiau kainos gali skirtis, priklausomai nuo to, kokiu metų laiku planuojamas skrydis. Paprastai sezono metu kainos yra didesnės, ir informacija apie Wizzair skrydžius visada yra pateikiama internetinėje svetainėje, kurioje galima įsigyti lėktuvo bilietus.

įsitikinsite, kad lėktuvo bilietus pirkti internetu yra tikrai labai paprasta bei patogu, ir mažomis kainomis galėsite įsigyti bilietus į savo svajonių šalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *