Kokie pasirinkti tinkamo dydžio drabužius?

Galite įsigyti pačių geriausių pasaulyje drabužių, tačiau jeigu jie netiks, tavos pastangos nueis niekais. Kiekvienai moteriai svarbu žinoti kokio ilgio drabužius jai reiktų pasirinkti. Jei bijote pajudėti, kad nesimatytų kūno dalys, reiškia jūsų apdarai per trumpi. Jei bijote atsisėsti, kad nepasimatytų jūsų kelnaitės, reiškia suknelė gerokai per trumpa. Jau visada geriau pasirinkti šiek tiek ilgesnę ir platesnę suknelę, nei per mažą. Nekaip atrodote su tokiais apdarais, kurių siūlės braška. Jei išsirinksite tinkamo dydžio drabužius galėsite drąsiai pasilenkti, ko nors siekti ir nebijoti, kad pasimatys jūsų apatiniai drabužiai. Klasikinio ir puikaus modelio suknelių galite rasti Vaau.lt svetainėje. Su tokiomis suknelėmis jausitės patogiai ir gražiai.

vaau.ltTačiau daugeliui moterų turbūt kyla klausimas, kaip žinoti ar suknelės ar drabužio ilgis yra tinkamas. Apsirengus drabužį parduotuvėje reikia su juo atsisėsti, pasilenkti ir stebėti kaip jūs jaučiatės. Ar niekur neveržia? Jei perkate internetu tuomet reikia gerai žinoti savo dydį. Nes perkant drabužius internetu jau negalėsite pasimatuoti.

Jei apdaras per siauras , ties krūtine, ant nugaros, šlaunų ar užpakalio susidarys tempimo raukšlės. Drabužiai neturėtų būti per daug patempti, raukšlėtis netinkamose vietose ar kilti tau pradėjus judėti. Jei taip darosi, vadinasi drabužis per siauras! Sagos užtrauktukai, segtukai ir kabliukai turi lengvai susisegti. Jei vos susisega, arba susegimo vietoje žiojasi, rūbas per siauras. Pirk plačiausią tavo kūno dalį atitinkančius drabužius, o visa skitas vietas galima susiaurinti. Jei tavo krūtinė didelė, rinkis sukneles, palaidines, į kuriuos ji tilptų. Turėdama apkūnias rankas, pirk drabužius laisvomis rankovėmis, o kur per laisva, susiaurins siuvėjas. Nepamiršk, kad drabužius susiaurinti galima, tačiau paplatinti šansų jau nėra. Jei velki apgludusius drabužius žiūrėk ,kad viskas glotniai prigultų. Šiais laikais po apačia dėvimų drabužių siūlių neturi matytis. Dabar galima įsigyti figūra koreguojančių apatinių, pritaikytų pagal drabužio modelį, ilgį, medžiagą ar dydį. Nesvarbu nuspręsi vilkėti palaidinę labai gilia iškirpte, kuri apnuogina pečius ir yra raiščiu surišama ant sprando arba aptemptus ar apkritusius storos ar peršviečiamos medžiagos drabužius, gali rasti tinkamų apatinių. Po atlasiniais drabužiais reikia apsirengti glotnius gerai priglundančius ir figūrą koreguojančius besiūlius apatinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *