Patarimai, norintiems persikraustyti

Gana dažnai ateina metas keisti būstą ar persikelti gyventi į kitą miestą. Galbūt pasikeitė Jūsų darbovietė? Galbūt norite gyventi arčiau kitų artimųjų? Gal sukūrėte šeimą ir reikia didesnės erdvės, o galbūt tiesiog pavargote nuo miesto šurmulio ir norite persikelti į rajoną? Persikraustymo priežasčių gali būti daug, o dar daugiau gali būti rūpesčių, jei nežinosite, kaip greitai ir sklandžiai persikraustyti iš vieno gyvenamojo namo/buto į kitą. Susipažinkite su keliais patarimais, kurie pavers Jūsų persikraustymo procesą efektyvesniu:

  1. Pirmas žingsnis, kuri Jums reikia atlikti, tai idealiai susitvarkyti senus namus. Tvarkos reikia generalinės. Labai gerai būtų, jei pavyktų atsikratyti daugybės nebereikalingų dalykų – peržvelkite visas spintas, rūsį, balkonus ir iš kiekvieno kampelio negailestingai atsikratykite to, ko jau daugybę metų nebenaudojate. Patikėkite, jei tam tikrų daiktų neprireikė kelis metus – neprireiks ir vėliau. Be to, greičiausiai, persikeldami į naujus namus, senuosius parduosite, o parduodant reikia atlaisvinti visus kampus ir kiek įmanoma idealiau pasirūpinti švara. Kuo tvarkingesnis pastatas – tuo brangiau galėsite jį parduoti.
  2. Greičiausiai galvojate, kad perkraustymo darbus atliksite patys? Nemanau, kad tai gera mintis, nes tai kainuos Jums daugybė laiko. Perkraustymo paslaugos – pagalba, kuria yra tikrai verta pasinaudoti. Gyvenantiems Vilniuje, yra patartina ieškoti įmonių su tokiu raktiniu žodžiu internetinėje paieškos sistemoje: perkraustymo paslaugos Vilniuje. Pasirinkite įmonę, kuri teikia greitas, kokybiškas ir nebrangias paslaugas. Ne visada yra gerai skaičiuoti tik pinigus, reikia skaičiuoti ir taupyti savo nervus bei laiką. Juk persikeliant, rūpesčių ir taip pakanka, kam dar papildomai apsikrauti kitais?
  3. Jei pasirinksite gerą įmonę, galėsite būti tikri, kad perkraustymo paslaugos bus vieni juokai. Tokios paslaugos kaina labiausiai priklauso nuo:
  • Pervežamų daiktų, baldų kiekio, svorio, gabaritų;
  • Atstumo nuo senų iki naujų namų;
  • Nuo to, ar pasikrausite daiktus patys, ar reikės pagalbos nešant.

Vienos bendrovės skaičiuoja mokestį nuo nuvažiuotų kilometrų, kitos – nuo sugaišto laiko (valandinis mokestis). Tik nuo Jūsų priklauso, kuris variantas Jums yra priimtinesnis. Tačiau, ko gero, bet kuriuo atveju geriau yra skaičiuoti kilometrus. Valandinis mokestis gali būti didelis, jei važiuosite piko metu, kada gatvėse bus daug kamščių.

Dar vienas svarbus kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti, renkantis perkraustymo paslaugas – tai krovininių mikroautobusų kokybė. Rinkitės tokią įmonę, kuri turi naujas transporto priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *