Nuotoliniai kursai. Tobulinkite savo darbuotojus

Kiekvienas geras vadovas žino, kad nuolatinis skatinimas ir tobulėjimas yra vienintelis žingsnis galintis padėti darbuotojams pasiekti daugiau. Apskritai, šiu metu labai dažnai akcentuojamas nuolatinio mokymosi kultas, kadangi tik taip pavyks neatsilikti nuo konkurentų ir tuo pačiu labai skubančio pasaulio. Nuotoliniai kursai – patraukliausia alternatyva, kadangi kiekvienas darbuotojas gali pasirinkti jam palankiausią mokymosi laiką.

Nuotoliniai kursai yra labai įvairūs ir kai reikia konkrečių – nesunkiai rasite Jums tinkamą variantą. Tačiau dažnas darbdavys nori ir jam reikia surengti tokius kursus, kurie būtų orientuoti į konkrečios įmonės specifiką. Tokiu atveju nerasite tokių bendri siūlomų mokymų. Patogiausia – pasirinkti platformą ir joje sumodeliuoti tinkamiausią informacijos gavimo plotmę.

Dažniausiai tokiuose mokymuose kursų medžiagą rengia tos pačios įmonės vadovai bei kiti atsakingi asmenys, kurie puikiai išmano visas detales ir gali užtikrinti, kad pateikta informacija bus naudinga ir efektyviai panaudojama. Juk labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kai mokomasi labai daug laiko, tačiau paskui matoma, kad didžioji dalis pateiktos informacijos yra paprasčiausiai naudinga. Suprantama, kad tokie dalykai labai liūdina ir demotyvuoja. Būtent todėl kiekvienas darbdavys turi užtikrinti, kad nuotoliniai kursai bus maksimaliai naudingi ir kiekvienas darbuotojas net ir besimokydamas gebės pajusti naudą, kuri leis mokytis ne tik todėl, kad reikia, tačiau todėl, kadangi ta paprasčiausiai tapo labai malonu.

Skaityti straipsnį “Nuotoliniai kursai. Tobulinkite savo darbuotojus” »

Skaityti toliau

Į ką atkreipti dėmesį renkantis virtuvės baldus?

Jei yra nusprendžiam įsigyti naujus virtuvės baldus, neretais atvejais kyla klausimas, kaip jie gali būti pasirenkami. Virtuves baldai paprastai yra keičiami tik kas dešimtmetį ar dar rečiau, tad visada yra svarbu pasirinkti tinkamus baldus. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Virtuves baldaiVisų pirma, vertėtų pagalvoti apie tai, kokie baldai tiktų jūsų virtuvei. Tuo atveju, jei jos matmenys nėra standartiniai, parduotuvėse rasti reikiamų baldų gali būti gana sudėtinga, tačiau visada yra galimybė užsisakyti virtuvės baldus, kad jie būtų gaminami specialiai jums. Toks sprendimas gali puikiai pasiteisinti gana dažnose situacijose, o ypatingai tuomet, jei yra norima nestandartinių baldų. Nors kartais yra manoma, kad tokių baldų kaina gali būti labai didelė, tačiau tai tikrai nėra tiesa, kadangi kaina mažai skiriasi nuo parduotuvėse parduodamų baldų kainos.

Taip pat visada svarbu įsitikinti, kad tam tikri pasirinkti virtuvės baldai bus pakankamai funkcionalūs ir juos naudoti bus patogu. Jei namuose gaminate maistą kasdien, tokiu atveju tikrai labai svarbu, kad baldai galėtų puikiai pateisinti jūsų lūkesčius.

Skaityti straipsnį “Į ką atkreipti dėmesį renkantis virtuvės baldus?” »

Skaityti toliau

Kur geriausia įsigyti naudotą kompiuterį?

Naudoti kompiuteriai nėra brangūs, ypač šiomis dienomis. Vos tik prekyboje atsiradus kompiuteriams, jų pardavimai buvo itin našūs, pirkėjai susidomėjo jų funkcijomis, galimybėmis. Kompiuterių kainos tuo metu buvo aukštos, jie, palyginus su šių dienų kompiuteriais, buvo labai silpni. Tačiau technologijų pasaulis, kaip ir patys kompiuteriai, nuolat tobulėja, o atsiradus naujiems, galingesniems, naudoti kompiuteriai tampa nebereikalingi.

kompiuteriaiPeržiūrėjus internetinius skelbimus galima pastebėti, kad vis dar veikiantys naudoti kompiuteriai nėra išmetami ir už nedidelę kainą pardavinėjami internete. Net keista, kaip tokios sudėtingos struktūros prietaisą įmanoma nusipirkti už tokią prieinamą kainą. Perkant naudotą kompiuterį galima nesunkiai patikrinti jo veikimą, sužinoti ar nėra jokių trikdžių ir t.t. Tačiau yra ir neigiamų savybių įsigyjant naudotą prietaisą.

Naudoti kompiuteriai gali turėti įvairių niuansų. Priešingai nei naujiems kompiuteriams, šiems niekas nesuteikia gamintojo garantijos, juose gali būti įvairių virusų ar smulkių, atkualu nepastebimų gedimų. Tačiau galima drąsiai teigti, jog visas negiamas savybes kompensuoja naudoto kompiuterio kaina, o kad neliktumėte lengvai apgauti, pateiksime keletą patarimų prieš perkant naudotą kompiuterį. Visų pirma, jokiu būdu nepirkite tokio kompiuterio prieš tai nepabandę jo įjungti. Jeigu yra galimybė, išbandykite vieną ar kitą 3D grafikų reikalaujančią programą (geriausiai tiktų koks nors žaidimas). Tokiu būdu bus galima patikrinti, ar gerai funkcionuoja vaizdo plokštė, kurios gedimas nėra retai pasitaikantis dalykas. Taip pat svarbu išbandyti, kaip veikia garsas. Jeigu pardavėjas neturi jokių garsiakalbių – nebijokite nusivežti savo ir pabandyti prijungti. Nepabandžius garso, rizikuojate įsigyti kompiuterį su sugedusia garso plokšte. Patartina išbandyti visas kompiuterio jungtis, prijungti klaviatūrą, pelę ir t.t. sekant visus išvardintus patarimus – rizika būti apgautam be abejo sumažėja.

Jeigu nenorite arba negalite paaukoti reikiamos sumos naujam kompiuteriui – nebijokite pamąstyti apie naudoto kompiuterio pirkimą. Tai pigu, ir praktiška.

Skaityti toliau

Lauko kubilai: ką privalote žinoti

wooden hot tubsSveikata – pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.

E. Habardas

Lauko kubilų nauda įrodyta jau seniai. Žinoma, daugelis pirmiausia ant Olimpo iškelia pirtis, tačiau pastarosios įsigijimas ne toks paprastas, ko negalėtume pasakyti apie medinius kubilus, kurių funkcija yra labai panaši. Taigi, nauda akivaizdi, kadangi karšto vandens cirkuliacijos padeda išsilaisvinti psichologiškai iš kasdienių darbų (ypač rekomenduojama dar taip pat naudoti ir kvapučius, kurie pagal jūsų poreikį gali aktyvinti arba priešingai – migdyti smegenis), o taip pat ir fiziškai, kadangi daktarai asmenims, kurie turi problemų su sąnariais, tiesiog rekomenduoja įsigyti tokio pobūdžio daiktą. Tad jei įvertinote pliusus ir pats suvokėte, kad verta pasinaudoti tokio pobūdžio galimybe – laikas rasti visą reikalingą informaciją apie medinius kubilus. Angliškai jie skamba "wooden hot tubs". Kadangi informacijos anglų kalba yra daugiau – būtent ja ir rekomenduojama domėtis. Na o mes pateiksime pagrindines žinias, kurios padės bent minimaliai suvokti, kas kaip kur kame ir kodėl reikia vertinti medinį kubilą.

  • Priklausomai nuo to, kiek žmonių paprastai kaitinsis kubile, koreguojasi ir reikiamo daikto dydis. Jei perkate tik sau ir, pavyzdžiui, antrai pusei – tikrai nereikalingas didelis kubilas. Tačiau jei gyvenate su didele šeima – reikia pasirinkti didesnį variantą. Aišku, galite jį ruošti porą kartų, tačiau tai reikalauja nemažai resursų, tad daug geriau yra didesnis, tačiau kuriame telpa daugiau žmonių. Aišku, mažesnis kubilas reikalauja mažiau įkaitinimo laiko, tačiau vėlgi, reikia grįžti prie žmonių skaičiaus.

  • Paprastai kubilai yra skiriami pagal tai, kaip išdėstytas pečius, kuris kaitina vandenį: jis viduje, ar išorėje. Didelio skirtumo, kurį pasirinkti nėra, tad paprasčiausiai nuspręskite atsižvelgdami į vietą, kurioje kubilas stovės. Tiesa, vidinis pečiūkas dūmus skleidžia į vandenį, tačiau realiai nuo to niekas nesikeičia. Gal tik sukuriama kiek egzotiškesnė nuotaika.

  • Renkantis kubilą kai kurie dažnai susimąsto: ar geriau rinktis medinį, ar plastmasinį. Žinoma, medinis atrodys kur kas gražiau. Asmeniškai mes ir rekomenduotume pasirinkti medinį variantą. Gal jį prižiūrėti yra kiek sunkiau, juolab ir pati kubilo kaina tikrai yra didesnė, tačiau tai estetiškesnis ir malonesnis pasirinkimas. Juk niekad neteko matyti plastmasinės pirties… O čia viskas labai panašiai.

Susikurkite tobulą savo poilsio oazę su mediniu kubilu, kuris jums bus pati geriausia išeitis po sunkios ir ilgos darbo dienos. Pajusti malonumą gyvenime yra taip paprasta, tad būtina pasirinkti geriausią variantą už maloniausią kainą.

Skaityti toliau

Santechniniai darbai – kiekvieno poreikiams

Įvairūs santechniniai darbai yra reikalingi tikrai gana dažnai, o tuo atveju, jei įrenginėjate namą, tikrai labai svarbu, kad būtų sutektos tikrai kokybiškos profesionalios paslaugos, labai svarbu tinkamai pasirinkti meistrus.

santechniniai darbaiGalima rasti tikrai nemažai įvairių skelbimų, kuriuose siūlomos įvairios santechninės paslaugos: čia siūlo savo paslaugas ir pavieniai specialistai, ir įvairios įmonės, taigi, rinktis tikrai yra iš ko. Vis dėlto, tuo atveju, kuomet norima tikrai kokybiškų paslaugų, patartina rinktis įmonę – tokiu atveju tikrai galėsite būti garantuoti, kad bus suteiktos profesionalios paslaugos.

Nors gana dažnai norima, kad santechnikų teikiamos paslaugos kainuotų kuo pigiau, tačiau vien tuo nereikėtų vadovautis, kuomet norima pasirinkti tam tikrą meistrą. Skelbimų portaluose savo paslaugas reklamuojantys asmenys ne visada teikia profesionalias paslaugas, kurių kokybė būtų nepriekaištinga, todėl dažniausiai yra kur kas palankiau kreiptis į įmones.

Skaityti straipsnį “Santechniniai darbai – kiekvieno poreikiams” »

Skaityti toliau