Svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas gali gerokai praplėsti jūsų verslo galimybes: juk pastaruoju metu potencialūs klientai reikalingos informacijos dažniausiai ieško būtent internetu, taigi, turite būti matomi ir internetinėje erdvėje. turbūt nereikia n sakyti, kad internetinė svetainė visų pirma turi būti patraukli lankytojams, taigi, vertėtų pasirūpinti, kad svetainė būtų sukurta profesionaliai.

Šioje situacijoje tikrai pravers profesionalių svetainių kūrėjų paslaugos, ir, nors kartais manoma, kad tai kainuos pernelyg brangiai, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Vertėtų pagalvoti apie tai, kad internetinė svetainė jums duos neabejotiną naudą – juk tikrai dažnai apie įmonių veiklą ieškoma informacijos būtent internetinėje erdvėje, todėl jus bus rasti dar paprasčiau.

Skaityti straipsnį “Svetainių kūrimas” »

Skaityti toliau

Ką turime žinoti apie granulinius katilus?

Kas yra medienos granulių katilas?

Tai ekologiška ir ekonomiška alternatyva naftos ir dujų katilams. Juose yra deginamos medienos granulės (gaminamos iš medienos atliekų). Taip yra suteikia šiluma namams. Jais yra prekiaujama visame pasaulyje. Veikimo principas toks pat kaip kitų katilų, tik tai yra ekologiškesnis ir pigesnis variantas. Namų šildymas mediena nėra naujovė, tačiau šiuo metu technologija yra pažangesnė ir efektyvesnė nei atviro židinio, o kuras yra ekologiškesnis.

Kodėl granulių katilai yra ekologiški?

Medienos granulės yra pagamintos iš medžio atliekų, todėl Jūs nedarote žalos iškirsdami medžius. Medienos atliekos negali būti niekur daugiau panaudotos, išskyrus granulių gamybai. Jos yra pagamintos iš suspaustų pjuvenų ir įvairių atraižų. Tai yra ekologiška, nes namų šildymui panaudojami tokie produktai, kurie šiaip būtų išmetami lauk. Granulės yra labai tankios, todėl suteikia aukštą degimo efektyvumą.

Kokius privalumus suteikia granuliniai katilai?

Pagrindiniai privalumai yra susiję su aplinkos išsaugojimu ir Jūsų pinigine.

Naudodami medienos granules, Jūs sumažinate atliekų kiekį ir naudojamą naftos ir dujų kiekį. Šilumos gamybai visame pasaulyje yra sunaudojama apie 41 procentas išmetamojo anglies dioksido kiekio. Kol kas tik 1 procentas šilumos yra gaminama iš atsinaujinančių išteklių, todėl šis būdas turi būti po truputį diegiamas visuose namuose.

Taip pat Jūs pastebėsite, kad pradėję šildyti namus medienos granulėmis, susitaupo pinigai. Kadangi medienos granulės yra perdirbtas produktas – jos yra pigesnės už naftą ir dujas.

Kiti granulinių katilų privalumai:

 • Lengva naudotis ir prižiūrėti;
 • Mažos eksploatacinės išlaidos;
 • Ilgas tarnavimas;
 • Galimas konvertavimas į įvairių formų energiją.

Ką reikia žinoti prieš perkant granulinį katilą?

 • Jei netoli katilo yra rūkymo zona, ją reikės apriboti;
 • Namas turi turėti kaminą arba dūmtraukį. Tai turi būti statoma už katilo. Jei namas yra naujos statybos, problemų nebus, tačiau, jei pastatas yra senas, gali kilti šiek tiek problemų dėl montavimo.
 • Įrangai reikės turėti pakankamai laisvos vietos: plotis bus maždaug 2×3 metrai, aukštis – 1,5 metro.

Skaityti toliau

Kvėpavimo pratimai: mažiau nerimo, daugiau energijos

Gilus įkvėpimas ir iškvėpimas gali būti paprasčiausias kelias į laimingesnį, sveikesnį ir harmoningesnį gyvenimą. Ar žinote, kad per dieną Jūs įkvėpiate ir iškvėpiate maždaug 20 000 kartų?

Tinkamas kvėpavimas reguliuoja ir atgaivina kūną, pakelia energijos lygį ir šviesina protą. Visa žmogaus plaučių talpa gali priimti 5-6 litrus deguonies, tačiau mes dažniausiai įkvepiame tik 0,5 litro ir atimame iš organizmo jam taip reikiamą deguonį. Esminė paslaptis, kaip tai pakeisti – tai stengtis kvėpuoti giliau ir pilniau. Tačiau tokių subtilybių geriausiai Jus pamokinti galėtų specialūs kvėpavimo seansų kursai.

Kokius privalumus suteikia taisyklingas kvėpavimas?

 1. Stiprina imuninę sistemą. Gilus kvėpavimas suteikia organizmui puikų gynybinį barjerą. Tai yra susiję su atsipalaidavimo efektu: sumažinama įtampa ir stresas. Be atsipalaidavimo, stresas pažaboja chemines medžiagas hormonuose, kurios gali pakenkti imuninei sistemai.
 2. Mažina nerimą. Pasirodo, kad mūsų kvėpavimo būdas turi stiprų poveikį baimės jausmui. Kai mes nerimaujame, kvėpuojame trumpais, skubiais, trūkčiojančiais įkvėpimais, atimdami deguonį iš savo organizmo. Ilgindami kvėpavimo ritmą, sulėtiname nervų sistemą, sumažiname širdies ritmą ir galiausiai aprimstame.
 3. Geresnė cukraus kiekio kraujyje kontrolė. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad praktikuojant diafragminį kvėpavimą 40 minučių per dieną, yra sumažinama tikimybė susirgti cukriniu diabetu. Pasirodo, gilus kvėpavimas gali stimuliuoti insulino gamybą. Ilgiau taip kvėpuojant yra mažinamas streso hormonas kortizolis ir kenksmingi laisvieji radikalai bei didinamas hormonas serotinas, atsakingas už laimingumą, kuris padeda sumažinti depresijos požymius.
 4. Geresnis dėmesio sutelkimas. Jei sujungsite gilų kvėpavimą su mintimis (panašiai kaip meditacija) ilgainiui pastebėsite, kad tampa vis lengviau sutelkti dėmesį į reikiamus dalykus. 2011 metais atliktas tyrimas atskleidė, kad 20 minučių kvėpavimo seansas padidina deguonimi prisotintą kraujo tekėjimą į smegenis. Taip yra padidinama prefrontalinės žievės (atsakingos už koncentraciją) sritis.
 5. Pagerinama širdies veikla. Juk jei nuolat nerimaujate ir nervuojatės, Jūsų širdis stipriai plaka. Pakankamas deguonies kiekis netgi gali sumažinti kraujo spaudimą. Geriausia būtų užsiimti giliais kvėpavimais apie 40 minučių per dieną, tačiau galite tai praktikuoti ir bet kada, kada tik prisimenate ar atsiranda poreikis.

Skaityti toliau

Nišiniai kvepalai – suteikia išskirtinumo

Įvairūs b-a kvepalai yra mėgstami ir moterų ir vyrų, todėl dažnai visi turime po keletą skirtingų kvepalų buteliukų. Tai įtakoja skirtingos nuotaikos (būname: linksmi, rimti, ramūs, supykę, jautrūs ir t.t.), gyvenimo įvykiai (dirbame, poilsiaujame, pramogaujame ir t.t.), asmenybės charakteris ar kita. Ir vieni iš turimų kvepalų galėtų būti nišiniai.

Kurdamas nišinius kvepalus kūrėjas turi visišką laisvę, gali mėgautis kūrybos procesu, improvizuoti. Taip kiekvienas kvapas įgauna mintį, koncepciją. Tad tokiuose kvepaluose svarbiau yra mintis, turinys, nei pati pakuotė.

Šių kvepalų ne pigią kainą sudaro – brangios, kokybiškos žaliavos, autorinis darbas bei unikalios ingredientų kompozicijos. Taigi kuriant juos dažniausiai yra naudojamos natūralios sudėtinės dalys, kurios išlieka ilgiau, yra savitesnės, subtilesnės, išraiškingiau skleidžiasi.

Jeigu norite būti išskirtiniai, tai nišiniai kvepalai gali būti alternatyva masiškai naudojamiems kvapams. Taip pat galite nebijoti dėl sezoninių madų kaitos, nes ši parfumerija jų nesivaiko.

Skaityti straipsnį “Nišiniai kvepalai – suteikia išskirtinumo” »

Skaityti toliau